Galaxy S4 Radyo Yok!

İsimli konu WH 'Samsung' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 19 Nisan 2013 tarihinde yazılmıştır. Galaxy S4 Radyo Yok! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bir cep telefonun olması beklenen en büyük özelliklerden birisi radyodur. Radyo eski bir teknolojidir. Eskiden radyosuz cep telefonları tercih edilmezdi bile. Samsung bütün Galaxy serilerinde radyo özelliğini ekledi, fakat Galaxy S4 hariç! Çünkü Galaxy S4 akıllı telefon serisinde radyo yok!Samsung yetkilileri bu konuda açıklamada bulundular.
  Araştırmalarımız, dijital yayıncılığa olan ilginin arttığını gösteriyor. Bu artış, özellikle sosyal ağlardaki ve YouTube kanallardaki müziklerde gözleniyor. Ürünlerimizin amiral gemisi modelleri, dijital içerik tüketen, modern bilgi tüketim biçimlerini ve kanallarını kullanan müşterilerimize odaklanmaktadır.
  Bu açıklama ile yetinen Samsung yetkilileri bu konuda büyük bir tepki alacaklar. Daha önceleri Nokia firmasi Lumia 920 cep telefonuna radyo eklemediklerini belirttiler ve piyasaya sürdüler. Kullanıcılardan aldıkları büyük tepki dolayısı ile bir güncellemede bulunan Nokia, Lumia 920 modeline radyo özelliğini ekledi.Fakat Galaxy S4 akıllı telefonunun böyle bir şansı yok. Çünkü radyo çipine yer vermedi. Bu sebebten dolayı yapacağı güncellemenin bir faydası olmayacak.

  alıntı
  19 Nisan 2013
  #1
 2. Galaxy S4 Radyo Yok! Cevapları

 3. Belki haklısınız radyo olmazsa olmazlardan ama samsung yetkilileri de doğru bir açıdan yaklaşmışlar konuya çünkü S4'ün alıcı kitlesi sosyal medyayı yakından takip eden, dijital çağa daha yakın insanlar,klasik kullanıcı değil, zaten internet içerikli sayfaları kullanmayacaksanız S4'e o kadar para vermenin de bir anlamı olmaz.Sonuçta telefondan tam performans alabilmek için internette surf yapmanız lazım bence,klasik bir kullanıcı için fazla donanımsal özelliklere sahip.
  16 Mayıs 2013
  #2
 4. olsa iyi olurdu ama eksikliği de pek fark edilmiyor
  11 Temmuz 2013
  #3
 5. Lg'nin S4 e karşılık çıkardığı telefon'da varmı.
  21 Ağustos 2013
  #4
soru sor

Galaxy S4 Radyo Yok!