Galaxy A6 ve Galaxy A6 Plus Türkiye'de satışa çıkıyor

İsimli konu WH 'Samsung' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 31 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır. Galaxy A6 ve Galaxy A6 Plus Türkiye'de satışa çıkıyor hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Samsung Electronics, Galaxy A6 ve A6+ modellerinin Haziran ayı itibari ile Türkiye’de satışa sunulacağını duyurdu. İşte Galaxy A6 ve Galaxy A6 Plus'ın teknik özellikleri ve fiyatı...

  Yeni Galaxy A6 ve A6+, premium Super AMOLED ekranı ile öne çıkarken kamera performansı da dikkat çekici. Sonsuz ekran tasarımı ve metal gövdesiyle tüketiciyle buluşacak olan yeni Galaxy A6 Serisi akıllı telefonlar; siyah, altın ve mavi olacak şekilde üç renk seçeneğiyle tüketicinin beğenisine sunuluyor.

  Galaxy A6 ve A6+’da bulunan güçlü ön ve arka kameralar, ayarlanabilir ön LED flaş ve düşük diyafram aralığı, hem gündüz hem de gece canlı fotoğraflar ve selfieler çekilmesine imkân veriyor. Yeni Galaxy A6 Serisi, loş ortamlarda da canlı görüntü kalitesine sahip fotoğraf çekimini mümkün kılıyor.

  Galaxy A6+’ın Çift Kamerası, “Canlı Odak” özelliği sayesinde kullanıcıların hem fotoğraf çekilmeden önce, hem de fotoğraf çekildikten sonra alan derinliğini ve netlik etkisini kontrol etmesine imkân sağlıyor. Çekilen fotoğrafların arka planına kalp ve yıldız gibi farklı şekiller eklenerek zenginleştirebiliyor.

  Yeni Galaxy A6 Serisi, Dolby Atmos optimum ses teknolojisi ile desteklenen hoparlörlerle geliyor. Galaxy A6 ve A6+ modelleri çerçeve dışına taşan 18.5:9 ekran oranına sahip,Sonsuz Ekran ile kesintisiz izleme deneyimi sunuyor.

  Galaxy A6 ve A6+, pratiklik ve günlük kullanım rahatlığı sağlama amacıyla Yüz Tanıma ve Parmak İzi Tarama teknolojisine sahip güvenlik tedbirleri ile donatıldı. Galaxy A6 ailesinin yeni üyeleri, bu güvenlik teknolojilerinin ötesinde, Samsung'un üst segment telefonlarındaki popüler pek çok özelliği de kullanıcısına sunuyor.

  Her iki cihaz çoklu görev uygulaması olan Uygulama Çifti uygulamasıyla birlikte geliyor. Kullanıcılar Her Zaman Açık Ekran özelliği sayesinde telefon kilitlerini açmadan bir bakışta bilgi alabiliyor ve böylece hem zamandan hem de batarya ömründen kazanıyor. Galaxy A6 ve A6+, Sanal Asistan (Bixby Vizyon, Ana Sayfa ve Hatırlatma) özelliklerini de destekliyor.

  Galaxy A6 2799 TL'den, Galaxy A6 Plus ise 3199 TL'den satışa sunulacak.
  31 Mayıs 2018
  #1
 2. Galaxy A6 ve Galaxy A6 Plus Türkiye'de satışa çıkıyor Cevapları

soru sor

Galaxy A6 ve Galaxy A6 Plus Türkiye'de satışa çıkıyor