G502 Hızlanın. Güncel kalın.

İsimli konu WH 'Sony Ericsson' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 22 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. G502 Hızlanın. Güncel kalın. hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG] Sadece Vodafone bayilerinde

  Web postanıza ve güvenli POP3/IMAP istemcisi e-posta hesaplarına telefonunuzdan erişin. G502, tam hareket özgürlüğü için Exchange ActiveSync® yazılımını destekler.  [​IMG] Haber güncellemeleri - ekranınızda

  Sık kullandığınız Web sitelerindeki en son haberler telefonunuza gönderilsin. RSS masaüstü araçları, güncellemeleri doğrudan telefon ekranınıza getirir.  [​IMG] Ve işte hava durumu

  Güneş kremi veya yağmurluk? G502 bunu bilir. Telefonunuzda, bulunduğunuz her yere özgü 3 günlük hava durumunu gösteren bir hava tahmini uygulaması vardır.  [​IMG] Sürükleyin, bırakın, keyfini çıkarın - Media Go™

  Mükemmel eğlence organizatörü - Media Go™, medyayı gittiğiniz her yere yanınızda götürmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Medya dosyalarınızı sürükleyip bırakma yöntemiyle telefonunuzla bilgisayarınız arasında aktarın. Dosya dönüştürme de zahmetsizdir: Media Go™ film ve müzik dosyalarını otomatik olarak dönüştürerek size olası en iyi kaliteyi sunar.
  [​IMG] Kolay Web

  Telefonunuzda bilgisayardakine benzeyen bir Web deneyimi yaşayın. Fare işaretçisini kullanarak Web'de gezinin, Web geçmişinize erişin veya hızlı ve kolay bir şekilde Google araması yapın.


  [​IMG] Hızlı Web

  Turbo 3G'nin gücü size hız kazandırır - Web siteleri anında ekranınızda olur, dosyalar göz açıp kapayana kadar yüklenir. Hızlı erişim için telefonunuzda ayrıca bir de özel Web tarayıcısı tuşu ve e-posta kurulum sihirbazı bulunur.


  [​IMG] Güvenli Web

  Parola yöneticisi ve SSL desteği önceden yüklenen telefonunuz Web'de güvenle gezinmenize olanak verir. Bilgisayar senkronizasyonu yazılımı ile dosyaları ve e-postayı yedekleyin.


  [​IMG] Zengin Web olanakları

  Telefonunuz sayısız Web hizmetinden yararlanmanızı sağlar. Google Maps™ Mobile ile yolunuzu bulun. RSS yayınlarıyla, en son haberleri doğrudan telefonun ekranınıza alın. Resimleri bloglayın, anlık ileti gönderin. Tüm bunlar parmaklarınızın ucunda.


  [​IMG] HSDPA – yüksek karşıdan yükleme hızı

  Telefonunuzun geniş banda yakın hızıyla mobil Internet'in keyfini çıkarın. Büyük dosyaları ve e-posta eklerini anında yükleyin. Web sitelerini ve haber kanallarını birkaç saniyede ekranınızda görün. HSDPA, 3G'yi bir adım daha ileri götürür.


  [​IMG] Push e-posta

  Evdeki bilgisayarınızda olduğu gibi cep telefonunuzda da anında e-posta özelliği mevcuttur. Mesajlar geldikleri anda doğrudan telefonunuza gönderilir.


  [​IMG] Entegre kamera

  Ekranlı vizöre, özel menülere, telefondaki görüntüleme ve mesajlaşma özellikleriyle doğrudan etkileşim özelliğine sahip dahili dijital kamera.


  [​IMG] Hareketi yakalayın

  Video klipler, hayatın tadını çıkarırken yakalayabileceğiniz beklenmedik muhteşem anları kaydetmek için ideal ortamlardır.


  [​IMG] X-Pict'in Hikayesi

  Telefonunuzda ses ve geçiş efektleriyle etkileyici slayt gösterileri yaratın.


  [​IMG] PictBridge - doğrudan telefonunuzdan yazdırma

  Bilgisayarı ve fotoğraf düzenleme yazılımlarını bir kenarda bırakın. Sadece telefonunuzu yazıcıya bağlayıp resim seçin ve yazdırın.


  [​IMG] Müzik tanıma

  Bu parça nedir? Müziği yalnızca birkaç saniye çalın, TrackID™ (Gracenote Mobile MusicID tarafından desteklenir) size birkaç saniyede şarkı adı, şarkıcı/topluluk ve albüm bilgilerini getirsin.
  22 Nisan 2011
  #1
 2. G502 Hızlanın. Güncel kalın. Cevapları

soru sor

G502 Hızlanın. Güncel kalın.