Freeraser indir....(süper,mutlaka bakın!)

İsimli konu WH 'Yazılım Genel' kategorisinde, eck üyesi tarafından 30 Haziran 2009 tarihinde yazılmıştır. Freeraser indir....(süper,mutlaka bakın!) hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. eck

  eck

  Freeraser,birdaha geri gelmesini istemediğiniz dosyaları siler.Bildiğiniz gibi piyasada bazı programlar ile dosyalarınız geri getirilebiliyor.


  Bilgisayarınızda geri dönmemesi gereken bilgiler varsa, bunları güvenle silmek için kullanabileceğiniz portatif bir yazılıma ne dersiniz? Geri Dönüşüm Kutusu, daha sonra silmekten pişman olabileceğiniz verilerin saklandığı bir çöp kovası işlevi görür. Ancak sizin ihtiyacınız olan, hiçbir şekilde geri getirilmemesi gereken veriler ise(örneğin okulun bilgisayarında hazırladığınız sınav soruları) Freeraser adlı ücretsiz ve portatif program emrinize amade. Kolay Ötesi Kullanım Çalıştırıldığında masaüstünüze biyolojik tehlike(!) işareti taşıyan bir kova ekleyen Freeraser, bu kutuya sürüklediğiniz tüm verileri hemen silerek, üstlerine rasgele veri yazma işlemi yapıp, farklı programlarla kurtarılmalarını imkansız hale getiriyor. Portatif sürümü sayesinde USB belleğinizde her yere götürebileceğiniz program, mahrem verilerinizi kimsenin gözetlemediğinden emin olmanız için ideal.

  İndir...
  30 Haziran 2009
  #1
 2. Freeraser indir....(süper,mutlaka bakın!) Cevapları

 3. Sağ ol ama zaten bunu windows ile yapabiliyoruz.Geri getirelemeyecek şekilde silebiliyoruz.
  30 Haziran 2009
  #2
 4. eck

  eck


  Maalesef,piyasada bu dosyaları geri getiren bissürü program var.
  Ara internet bulursun...
  30 Haziran 2009
  #3
soru sor

Freeraser indir....(süper,mutlaka bakın!)