Foruma Veda Edenler Buraya

İsimli konu WH 'Site & Forum Hakkında' kategorisinde, Wermidon üyesi tarafından 2 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır.

1. arkadaşlar burası sohbet yeri değil lütfen biraz daha dikkat edelim
    20 Ekim 2011
  2. Emegine Sağlık
    10 Aralık 2011
  3. arkadaşlar bu konuşmayı yapmak için geç kaldım biliyorum bu bir vedamı onuda tam bilemiyorum :uzgun:ama uzun süre aranızda olamayacağım....bu kararı özel nedenlerimden dolayı aldım şimdiden hakkınızı helal edin inş yeniden aranıza dönerim.....sizi seviyorummm:)
    12 Aralık 2011
  4. İnan çok Üzüldüm belissima umarım tekrardan geri dönersin...
    12 Aralık 2011
  5. Bizde seni seviyoruz ...
    İnşallah geri gelmen dileğiyle
    Son kez seni repleyeyim bari XD
    İnşallah geri dönersin. :uzgun:
    12 Aralık 2011
  6. YλяCλη

YλяCλη Yönetici

Can sıkıntısı +moral bozukluğu + hüzün vs vs vs
    12 Aralık 2011

7. veda etmen gerekmiyorki angelim ..bende herzaman giremiyorum ama vedada etmiyorum, sende etme rahatına bak fırsat buldukça bakarsın
    her ne ise özel sorunların umarım tez zamanda çözümlenir bizde seni seviyoruz sevgiyle kal:tamam:
    12 Aralık 2011
  8. abla nasılsın görüşmeyeli ? :)
    12 Aralık 2011

9. merhabaaa...:)
    iyiyim çok şükür ama biraz üşütmüşüm üzerinize afiyet onun dışında bir sıkıntı y:)ok tek sıkıntı şu yaşlı dünyada bulunma misyonumuzu layıkı ile yapamamak..Allah yardımcımız olsun sen nasılsın ;)
    12 Aralık 2011
  10. Büşra Özliyeceğim seni Geri dönmen dileğiyle :agla:
    12 Aralık 2011
  11. oy oy oy kıyamam ağlama gitmez o wh tozu yuttu bikere illa geri gelirXD burası wh burdan çıkış yok:yuppi:
    12 Aralık 2011
  12. Bakalaım hayırlısı :uzgun:
    12 Aralık 2011
  13. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

kapimiz sana her zaman acik abisi en yakin zamanda tekrardan bekliyoruz seni:)
    13 Aralık 2011
  14. Arkadaşlar son bir buçuk - iki aydır farketmişsinizdir foruma uğrayamiyorum. Gelen sorular neticesinde buraya yazmaya karar verdim :( Buradan asla ayrılmak istemediğinden dolayı bu konuya yorum yapıp veda etmek istemiyordum ama yaklaşık 2 ay önce bilgisayarim bozuldu. Dahada kotusu bilgisayar parasindan çok tamir ücreti tutuyor. Bu nedenle tamir edilme olanağı yok. Yeni bilgisayar almak da şuan için zor gözüküyor... Bu sonuçla foruma bir süre ara veriyorum. Şuan da olduğu gibi telefondan foruma ara ara girmeye calisicam. Sizleri ve forum ortamını çok özledim umarım en kısa zamanda aranızda olurum. Sizleri çok seviyorum kendinize iyi bakın:)
    13 Aralık 2011
  15. :agla::agla::agla:Sen herzaman aklımdasın kardeşim keske elımızden gelsede yapsak Hayırlsıı olsun bu arada Parasından Çok Olacak orası değil mi :hehehe:
    13 Aralık 2011
  16. Büşra veda etme canın ne zaman isterse o zaman gel, gel ama lütfen. Seni özleyeceğiz.. ;)

Penguencim benim yaaa.. Ben de uzun zamandır yoktum, geldiğimde de çoğu kişiyi bulamadım zaten. İnşallah en kısa zamanda yeni bir bilgisayar alabilirsin. Seni, çikonu ve penguenlerini de çok özleyeceğiz. :uzgun: ;)
    13 Aralık 2011
  17. hayırlısı olsun gönüllerdesin ummadığınız yerden hayırlı bol bereketli kazançlar nasip etsin Rabbim tez zamanda tamir ettirip hatta yenisini alıp :)yeniden yanımıza gel herzaman gönüllerde olacaksın bekliyoruz dönmeni sabırsızlıkla bizdeseni çok seviyoruzzz Allaha emanetsin :tamam:
    13 Aralık 2011
  18. arkadaşlar yorumlarınızı okyunca çok duygulandım şuanki duygularımı tarif edemiyorum beni unutmayın sizler benim herşeyimsiniz :agla::agla:
    14 Aralık 2011
  19. Seni tanıyan kımse unutamaz saten ama sende kendını unutturma senı tanımıyanlara a
    14 Aralık 2011
  20. çok teşekkür ederim sefa umarım bunu başarabilirimm .....:uzgun:
    15 Aralık 2011
soru sor

Foruma Veda Edenler Buraya