Fortnite büyük sürprizlerle geliyor!

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 31 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır. Fortnite büyük sürprizlerle geliyor! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Fortnite’ın merakla beklenen Karma Ünlüler etkinliğinin detayları açıklandı. Türkiye’den de ünlü yayıncıların aralarında olduğu etkinlikte 50 usta oyuncu 50 ünlüyle ikişerli takımlar halinde zafer için mücadele edecek.

  Çok kısa sürede ulaştığı 50 milyondan fazla oyuncusuyla dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olmayı başaran Fortnite, haziran ayında düzenlenecek E3 fuarında daha önce görülmemiş büyüklükte ve çok eğlenceli bir etkinlikle oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

  Fortnite Karma Ünlüler Maçı

  Epic Games, E3 2018 için daha önce hiç yapılmamış bir Fortnite maçı hazırladığını geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Fortnite Karma Ünlüler adındaki bu etkinlik yetenekli 50 oyuncu ile ünlü 50 kişiyi ikişerli takımlar halinde bir araya getiriyor. Yalnızca bir takımın büyük zafere ulaşabileceği bu çılgın maç, çok güzel bir amaca hizmet edecek. Epic Games, maçı kazanan ekibin belirlediği bir hayır kurumuna tam 3 milyon dolar bağışlayacak.

  [​IMG]

  Bu muhteşem maça davet edilenler arasında yayınlarıyla Twitch rekorlarını altüst eden Ninja, NBA oyuncusu Paul George, oyuncu Joel McHale, YouTube yayıncısı Markiplier, Amerikan güreşçisi Tyron Woodley gibi pek çok ünlü isim bulunuyor. Etkinlikte yer alacak diğer isimlerse önümüzdeki günlerde açıklanacak. Türkiye’den de Orkun Işıtmak ve Berkcan Güven’in katılacağı bu harika maçı 13 Haziran Çarşamba günü Türkiye saatiyle 01.30’dan itibaren canlı olarak internetten izlemek mümkün olacak.
  31 Mayıs 2018
  #1
 2. Fortnite büyük sürprizlerle geliyor! Cevapları

soru sor

Fortnite büyük sürprizlerle geliyor!