Form

İsimli konu WH 'Şifalı Bitkiler' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 30 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır. Form hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  (Kuşburnu+Funda Yaprağı+ Rezene+Sinameki Yaprağı+ Atkuyruğu+Ardıç+Biberiye+Ebegümeci+Altınotu)

  Hemen hangi yaşta olursak olalım formda kalmak, formumuzu korumak isteriz. İlerleyen yaşlarda vücut metabolizmasının yavaş çalışması bizi sıkıntıya sokabilir. İçine girilemeyen kıyafetlerle dolu bir gardırobunuz varsa hemen moralinizi bozmayın. Doğanın mucizevî etkileri kanıtlanmış olan bitkiler harmanlanarak oluşturulan ‘FORM’ çayı imdadınıza yetişebilir.

  ‘FORM’ çayı halk tarafından eski çağlardan beri vücuttan fazla suyun atılmasını sağladığına, metabolizmayı güçlendirdiğine, sindirimi kolaylaştırdığına, vücutta biriken fazla yağların yakılmasını sağladığına inanılan bitkilerin harmanlanarak oluşturduğu bu karışım, sıradan bir çaydan çok daha fazlasıdır. Biberiye, rezene, sinameki yapraklarının karakteristik kokusuyla tadı tarif edilemez derecede derin ve lezzetli aromadadır.

  Uygun şartlarda kurutulan: “Kuşburnu, Funda Yaprağı, Rezene, Sinameki Yaprağı, Atkuyruğu, Ardıç, Biberiye, Ebegümeci ve Altınotu” bitkilerinin harmanlanarak oluşturduğu ‘FORM’ çayı ile mükemmelliğin keyfine varılabilir.

  Tüm bitki çaylarında olduğu gibi ‘FORM’ çayı kullanılırken de mutlaka bir uzmana danışılmalıdır.
  30 Aralık 2016
  #1
 2. Form Cevapları

soru sor

Form