Fondöten Kullanım Önerileri

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 3 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Fondöten Kullanım Önerileri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Fondöten Kullanım Önerileri - Fondöten Sürme Teknikleri - Fondöten Sürmenin Püf Noktaları
  Fondötenler kişiye özeldir. Çünkü her kişinin cilt tipi[​IMG] rengi ve ihtiyacın farklıdır.Ayrıca mevsim koşullarına göre de değişmektedir. Örneğin yazın cildimiz daha koyu bir tene sahip olacağından dolayı kışın kullandığımız fondöteni kullanamayız.


  Kusursuz bir cilde sahip olmak istiyorsak öncelikle işe cildimizi nemlendirmekle başlamalıyız. Fondöten kullanırken sünger veya fırça kullanmak işimize yarayacaktır. Aynı zamanda ellerimizin kirlenmesini önleyecektir. Fondöteni alın[​IMG] burun[​IMG] yanak ve çene kısmına sürün ve sünger yardımıyla yayın.  Fondöten uygularken boyun kısmınızı unutmayın. Çenede yukarıya doğru[​IMG] yanaklarımızda dışa doğru[​IMG] burunda aşağıya doğru ve burun ucunu altı alnınızda ise sağa sola doğru uygulayın. Göz çevresine bir daire halinde gözkapaklarına doğru yayın.


  Eğer fondöten sürüldükten sonra cildinizde belli olmuyorsa amacınıza ulaşmış olursunuz. Doğru fondöten ciltte farkedilmemelidir.
  3 Ocak 2017
  #1
 2. Fondöten Kullanım Önerileri Cevapları

soru sor

Fondöten Kullanım Önerileri