Fırsat teptiler

İsimli konu WH 'Galatasaray' kategorisinde, -Successful- üyesi tarafından 14 Kasım 2011 tarihinde yazılmıştır. Fırsat teptiler hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Milli molayı Benfica karşılaşmasıyla değerlendirmek isteyen Galatasaray, sahadan 2-0 mağlup ayrıldı. Ancak önemli olan skor değil ortaya konan futboldu. Cim Bom kronik hastalığı gereği pozisyona giremezken, belli başlı isimler verilen şansı yine kullanamadı.


  [​IMG]
  Skorun fazla önemli olmadığı bu maç, esas olarak yedekler ve gençler için bir fırsat niteliği taşıyordu. Ancak belli başlı isimler yine Terim’in verdiği şansı tepti. Aydın, 2006’da Konyaspor’a attığı golün meyvesini yiye yiye bitiremedi. ‘Arda’dan yetenekli’ diyorlardı ama olmadı, olmuyor. Mücadele gücü sıfır. Yeteneği ve oynadığı oyun hiç benzerlik göstermiyor. Ceyhun, aslında orta saha oyuncusu. Önceki akşam stoper oynadı. Bu bir bahane olabilir ama yine de sahaya çıkmış bir futbolcu eline geçen şansı iyi değerlendirmeli. İyi niyetiyle mücadele etse de yetmedi.
  Çağlar, Hakan’ı bile zorlayamıyor
  Sercan, tek santrfor olarak oynamanın zorluğunu yaşadı. Bir şeyler yapmaya çalıştı ama bal yapmayan arı olmaktan öteye gidemedi. Çağlar, bir sol bek için hem sert hem yetenekli. Ancak bu özelliklerini bir türlü birleştiremiyor. Kesmesi gereken adam Ashley Cole değil, Hakan Balta... Fakat onu bile zorlayamıyor. Ne zaman oynasa garip hatalar yapıyor.
  Şanssızlık mı, yeteneksizlik mi!
  Aykut, senelerdir kulübenin değişmez ismi. Bu durum, şanssızlığından mı, yeteneksizliğinden mi kaynaklanıyor belli değil. İkinci devre kaleye geçti ve takım 2 gol yedi... Elbette rakip güçlü ama rakibin gücü, bu kötü futbola bahane olmaz. Cim Bom’un kronik hastalığı pozisyona girememek. Bu sorun, forvet değil orta saha takviyesiyle çözülür.
  Raşit Altun
  14 Kasım 2011
  #1
 2. Fırsat teptiler Cevapları

soru sor

Fırsat teptiler