Fernandao: "En kısa zamanda tekrar futbola kavuşabilmek istiyorum"

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 7 Mayıs 2017 tarihinde yazılmıştır. Fernandao: "En kısa zamanda tekrar futbola kavuşabilmek istiyorum" hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Rec0

Rec0 Yönetici

Brezilya’da tedavisini sürdüren forvet oyuncumuz Fernandao, kontrolleri için İstanbul’a geldi.

Fenerbahçe Televizyonu’nun sorularını yanıtlayan Brezilyalı oyuncumuz, iyi bir tedavi süreci geçirdiğini ve beklenenden daha önce sahalara dönmeyi hedeflediğini söyledi.

Kendisini her geçen gün daha iyi hissettiğini belirten Fernandao, “Şu anda git gide kendimi daha iyi hissediyorum. İyi bir tedavi süreci geçirmekte olduğumu söyleyebilirim. Umuyorum ki beklenen zamandan da daha önce futbol oynayabilecek duruma gelebilirim. Hedefim bu. Kendimi tamamen buna odakladım. En kısa zamanda tekrara futbola kavuşabilmek istiyorum” dedi.

Tedavisine Brezilya’da devam ettiği süre dahilinde Kulüp doktorumuzla her zaman iletişim halinde olduğunu söyleyen Fernandao, “Ona da sürekli neleri yapabilirim neleri yapamam bunları soruyorum. Onun dedikleri doğrultusunda tedavimi yönlendiriyorum. Orada daha önceki yıllardan tanıdığım ve iyi bildiğim kişilerle de çalışmalarımı sürdürüyorum. Fizyoterapistler, doktorlar var. İşinde uzman insanlarla tıpkı buradaki doktorumuzla olduğu gibi o iletişimleri kurarak o tedavi aşamalarını birlikte yürütüyoruz. Aslında Brezilya’da yürüttüğüm tedavi Türkiye’de yapmış olduğumuz tedavilere benzer bir tedavi. Tabii orada kendimi daha iyi hissediyorum. Kendi ülkem, dilini bildiğim, kültürünü bildiğim bir ülke. Uzun zamandır tanıdığım insanlarlayım. O nedenle daha rahat hissettiğim için aslında tedavimi orada sürdürüyorum. Sonuç da alıyorum. Kendimi çok da iyi hissediyorum. Umarım en kısa zamanda geri döneceğim” ifadelerini kullandı.

Gelecek sezonun kamp döneminde antrenman yapabilecek durumda olacağını düşündüğünü ifade eden Brezilyalı oyuncu, “Gelecek sezonun sezon öncesi hazırlıkları başladığında futbol oynayabilmek, antrenmanlara çıkabilecek durumda olabilmek. Buna odaklanmış durumdayız. Hedefimiz tamamen bu noktaya koymuş durumda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Benim düşüncem, gelecek sezonun çalışmaları başladığında kamp döneminde ben tekrar antrenman yapabilecek durumda olacağım” diyerek sözlerini noktaladı.
    7 Mayıs 2017
  2. Fernandao: "En kısa zamanda tekrar futbola kavuşabilmek istiyorum" Cevapları

soru sor

Fernandao: "En kısa zamanda tekrar futbola kavuşabilmek istiyorum"