Fenerbahçe'nin yeni tesis projesi hazır

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 7 Şubat 2017 tarihinde yazılmıştır. Fenerbahçe'nin yeni tesis projesi hazır hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  FENERBAHÇE Başkanı Aziz Yıldırım, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'i ziyaretinde Erciyes Dağı'nda konaklama tesisi yapabileceklerini söyledi.

  Kayseri Fenerbahçeliler Derneği yöneticilerinin de katıldığı ziyarette Aziz Yıldırım, Kayseri'ye yapmak istedikleri Fenerbahçe Evi hakkında bilgi verdi, Ali Dağı eteğinde aldıkları arsanın üzerine yapılacak olan sosyal ve spor tesislerinin projesinin ise hazır olduğunu belirtti. Başkan Mustafa Çelik, insana yatırım konusunda yapılacak her türlü projeye destek vereceklerini dile getirirken Erciyes'in tanıtımı için belediyenin hazırlattığı 'Yekte' klibini izletti. Aziz Yıldırım ise Erciyes'e 60 yataklı orta ölçekli bir tesis yapabileceklerini belirtti.

  Ziyarette Başkan Çelik, Yıldırım'a el yapımı bir vazo, Yıldırım da Başkan Çelik'e üzerinde adı bulunan ve futbolcular tarafından imzalanmış olan 38 numaralı Fenerbahçe formasını hediye etti.
  7 Şubat 2017
  #1
 2. Fenerbahçe'nin yeni tesis projesi hazır Cevapları

soru sor

Fenerbahçe'nin yeni tesis projesi hazır