Fenerbahçe'den Taurasi isyanı

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, -Successful- üyesi tarafından 16 Şubat 2011 tarihinde yazılmıştır. Fenerbahçe'den Taurasi isyanı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Fenerbahçe Kulübü, Basketbol Federasyonu'nda kendilerine gönderilen Taurasi kararında adeta isyan etti.

  [​IMG]
  Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklama şu şekilde;

  Türkiye Basketbol Federasyonu’nun, Kadın Basketbol Takımımızın eski sporcusu Diana Lorena TAURASI ile ilgili, Kulübümüze ulaşan açıklaması aşağıdadır...

  Kulübümüzün, Kadın Basketbol Takımımızın ve sporcumuzun bu şekilde mağdur edilmesinin hesabını kim verecek?

  Bu sorunun cevabını beklerken; önümüzdeki günlerde konuya dair bir basın toplantısı yapacağımızı tüm kamuoyuna saygıyla duyururuz.

  FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

  SEMİH ÖZSOY DA KONUŞTU
  Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu'nun, Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın ABD'li eski oyuncusu Diana Taurasi'ye, dopingli madde kullandığı gerekçesiyle verilen tedbir kararının kaldırıldığını açıklaması ve Diana Taurasi'nin doping yapmadığının anlaşılması üzerine Yöneticimiz Semih Özsoy bir açıklama yaptı. Olayı büyük "Büyük bir skandal" ve "Rezalet" olarak tanımlayan Semih Özsoy, "Biz oyuncumuzun suçsuz olduğunu ve ona inandığımızı söylemiştik" dedi.

  Kararla ilgili açıklama yapan Semih Özsoy, "Biz inanıyorduk ve Hacettepe'de yanlış yaptığını kabul etti.Bize gelen haber federasyondan cezasının kalktığı yönünde. Bizim mağdur oluşumuz nasıl telafi edilecek? Onu bekliyoruz. Büyük zarar gördü oyuncumuz. Penny Taylor'u da kaybettik. Son savunmada da biz oyuncumuzun suçsuz olduğunu ve ona inandığımızı söylemiştik. Federasyon Başkanı gibi insanların daha ceza kesinleşmeden cezanın süresini bile konuşması nasıl izah edilecek?. Avrupa'da şampiyonluğa gidiyorduk. Büyük skandal ve rezalet, büyük bir ayıptır. Bunun telafisine gitmek zorundayız. Oyuncumuzun arkasında her zaman durduk. Taurasi'ye kapımız her zaman açık" dedi.
  16 Şubat 2011
  #1
 2. Fenerbahçe'den Taurasi isyanı Cevapları

soru sor

Fenerbahçe'den Taurasi isyanı