Fenerbahçe Gönüllüleri Derneğimiz Özel Misafirlerini Ağırladı

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 14 Mayıs 2017 tarihinde yazılmıştır. Fenerbahçe Gönüllüleri Derneğimiz Özel Misafirlerini Ağırladı hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Rec0

Rec0 Yönetici

Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği anlamlı bir sosyal sorumluluk projesine imza attı.

10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle Pendik Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon merkezinden çocuklar, öğretmenleriyle birlikte davet üzerine dernek binasına geldi. Misafirleri Yönetim Kurulu Üyelerimizden Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği Başkanı Metin Doğan ile dernek yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Fenerbahçe Gönüllüleri Derneği yönetim kurulu üyelerinden Gönül Çaylı, Aydın Aslan ve Ffatih Yörükgil misafirlerini ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

Pendik Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Cevat Okutturan, çocukları davet eden ve mutlu bir gün geçirmelerini sağlayan dernek üyelerine teşekkür etti.

Metin Doğan ve yönetim kurulu üyelerinin bir süre sohbet ettiği misafirler akşam yemeğinin ardından Fenerbahçe'nin Antalyaspor ile oynadığı maçı tribünden izledi.
    14 Mayıs 2017
  2. Fenerbahçe Gönüllüleri Derneğimiz Özel Misafirlerini Ağırladı Cevapları

soru sor

Fenerbahçe Gönüllüleri Derneğimiz Özel Misafirlerini Ağırladı