Fenerbahçe den Eto'o bombası

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, onur535353 üyesi tarafından 7 Temmuz 2008 tarihinde yazılmıştır. Fenerbahçe den Eto'o bombası hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. İspanya'da artan ırkçılık nedeniyle Barcelona'dan ayrılmayı düşünen Kamerunlu golcünün, Fenerbahçe'yle anlaşmaya vardığı iddia edildi.  Yıllığı 4.5 milyon Euro
  Crespo, Daniel Alves, Fred, Ronaldo, Adriano... Dünyanın önde gelen yıldızlarının isimleri hep Fenerbahçe’yle anıldı. Ortaya atılan son isim ise Türkiye’yi sallayacak cinsten: Samuel Eto’o... İspanya’da her geçen gün artan ırkçı saldırılar üzerine Barcelona’dan ayrılmayı düşünen Kamerunlu golcünün, yıllık 4.5 milyon Euro karşılığında Fenerbahçe’ye ‘Evet’ dediği öne sürüldü. Avrupa’da başarılı bir sezon geçiren Sarı-Lacivertliler, bu tabloyu yıldız bir oyuncuyla süslemek istiyor.
  Bonservisi 20 milyon Euro
  Ligde oldukça kötü bir görüntü çizen ve Real Madrid’in gerisinde kalan Barcelona’da huzuru kaçan Eto’o, Katalan ekibinde yeni sezona başlamak istemiyor. Barcelona’ya Didier Drogba’nın transfer olacağı iddiaları da Samuel Eto’o’yu fazlasıyla rahatsız ediyor. Yeni bir yıldız için kesenin ağzını açmayı planlayan Fenerbahçe Yönetimi’nin, Samuel Eto’o’nun bonservisi karşılığında Barcelona’ya 20 milyon Euro ödemeyi gözden çıkardığı dile getirildi.
  Yalçın TÜRK
  Ronaldinho nasıl alınır?
  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Ronaldinho ve benzeri büyük transferlerin nasıl yapılacağının sırrını açıkladı. Yıldırım, “Üye profilini geliştirdiğimiz ve milyar dolarları bulan bütçeler oluşturduğumuz zaman, Ronaldinho gibi transferleri yapabiliriz. Üye sayısının 1 milyona çıkartılması konusunda avukatlar ve hukukçularla ilk toplantımızı yaptık. Üyelerimiz ve Fenerbahçe kart sayısı daha da artarsa böyle isimleri renklerimize bağlayabiliriz” dedi.
  7 Temmuz 2008
  #1
 2. Fenerbahçe den Eto'o bombası Cevapları

soru sor

Fenerbahçe den Eto'o bombası