Feghouli'den iyi haber

İsimli konu WH 'Galatasaray' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 21 Ağustos 2017 tarihinde yazılmıştır. Feghouli'den iyi haber hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Galatasaray Futbol Takımı Doktoru Yrd. Doç. Dr. Yener İnce, sarı-kırmızılı takımın yaptığı akşam idmanı öncesi açıklamalarda bulundu.

  Yeni transfer Sofiane Feghouli hakkında gelen sorulara yanıt veren İnce, şunları söyledi:

  "Takım olarak çok şükür tam takım idman yapıyoruz. Feghouli ile ilgili olarak şunları söyleyebilirim; geldikten sonra, tedavisi yapıldı. Transfer döneminde olduğu için ve takımdan ayrı olduğu için düzgün bir tedavi görmemiş. Tedaviye çok hızlı cevap verdi. İyi durumda şu anda. Kondisyon açısından uzun süreli durmuş olduğu bir periyot var. Yarın da kondisyonerlerle birlikte takımdan ayrı olarak antrenmanlara başlayacak. Tedavilik bir durumu kalmadı, gayet iyi durumda. Takım ile arasında fark oluştuğu için önümüzdeki haftayı bu arayı kapatmak için geçirecek; daha sonra da oynayacak duruma gelecek. Şu anda bizim açımızdan kondisyonerlere teslim edilecek seviyeye geldi. Milli aradan sonra takıma yüzde 100 katılmış olur."
  21 Ağustos 2017
  #1
 2. Feghouli'den iyi haber Cevapları

soru sor

Feghouli'den iyi haber