FeDeR Tarafından Yaptırılan "Zeki Rıza Sporel Kütüphanesi" Açıldı

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 14 Mayıs 2017 tarihinde yazılmıştır. FeDeR Tarafından Yaptırılan "Zeki Rıza Sporel Kütüphanesi" Açıldı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Fenerbahçeliler Derneği (FeDeR) tarafından Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesi Bulanık Köyü’ndeki Bulanık İlk ve Ortaokulu'na yaptırılan “Fenerbahçe Zeki Rıza Sporel Kütüphanesi” düzenlenen törenle açıldı. Aynı zamanda okul ve kütüphane de sarı lacivert renklerle boyatıldı.

  Açılış törenine Fenerbahçeliler Derneği ve Kulübümüzün Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay ve dernek yöneticilerinin yan ısıra, Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Dulkadiroğlu İlçe Jandarma Komutanı Tayfun Atakut, ilçe milli eğitim müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ile birlikte yöre halkı ve öğrenciler katıldı.

  Törende, okulun öğrencileri tiyatro gösterileri sergiledi ve ellerinde Fenerbahçe bayraklarıyla birlikte Fenerbahçe marşlarını da coşkuyla söylediler.

  Fenerbahçeliler Derneği tarafından yaptırılan Zeki Rıza Sporel Kütüphanesi, Kahramanmaraş ilinde geniş yankı buldu. Halkın ve yerel yöneticilerin yüksek takdiri ile karşılandı.

  Açılış ve sonrasındaki temaslarda yerel yöneticilere ve halka "HEDEF 1 MİLYON ÜYE" Projesi hakkında bilgiler de aktarıldı.
  14 Mayıs 2017
  #1
 2. FeDeR Tarafından Yaptırılan "Zeki Rıza Sporel Kütüphanesi" Açıldı Cevapları

soru sor

FeDeR Tarafından Yaptırılan "Zeki Rıza Sporel Kütüphanesi" Açıldı