Fallout 76 resmen duyuruldu! Milyonları ekran başına kilitleyecek

İsimli konu WH 'Oyun Genel' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 1 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır. Fallout 76 resmen duyuruldu! Milyonları ekran başına kilitleyecek hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Bethesda'nın gün boyu süren Twitch yayınını izleyen hayranlar, oyun geliştiricisinin sürprizi ile ödüllendirildi. "Please Stand By" (Lütfen Bekleyin) test desenini barındıran bir TV görüntüsü ile dünyayı heyecana sürükleyen Bethasda'nın Twitch kanalı, en sonunda Fallout evreninin son üyesini duyurdu: Fallout 76.

  Yıllık E3 oyun fuarına sadece birkaç hafta kalmış olmasına rağmen görünene göre Bethesda, ilk büyük duyurusunu yapmak için daha fazla sabredemedi. Yayın, bir önceki gün bazı ipuçları sunmuştu ve bunların arasında televizyon ile ekranı paylaşan bir Vault Boy biblosu ve arada görüntüden geçen Bethesda çalışanları bulunuyordu.

  Ayrıca firma, kısa bir süre önce en büyük markalarından bazılarını da güncelledi ve Skyrim ile Doom'un VR ve Nintendo Switch sürümlerini yayınladı. 2015 yılının Fallout 4 oyununun bir VR sürümü de yayınlandı.

  [​IMG]

  Gelelim Fallout 76'ya... Kısa tanıtım, oyunun yer altı kasalarının (vault) birinde yaşan bir karakterin Pip-Boy giyilebilir bilgisayarını takması ve "geri alım gününü" kutlamaya hazırlanmasından başka pek bir şey göstermedi. Karakterin tulumunun arkasında da "76" sayısı bulunuyordu.

  Yeni oyun için henüz daha fazla detay verilmemiş olsa da, E3 ile beraber daha fazla bilginin sunulacağına emin olabiliriz. Ayrıca Bethesda'nın duyuracağı tek yeni oyun da bu olmayabilir. Firma, 10 Haziran, Cumartesi tarihinde Los Angeles'ta bir E3 basın etkinliği düzenlemeyi planlıyor.
  1 Haziran 2018
  #1
 2. Fallout 76 resmen duyuruldu! Milyonları ekran başına kilitleyecek Cevapları

soru sor

Fallout 76 resmen duyuruldu! Milyonları ekran başına kilitleyecek