Exper Bilgisayar Sorunu

İsimli konu WH 'Soru Cevap' kategorisinde, mert41994 üyesi tarafından 18 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. Exper Bilgisayar Sorunu hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. arkadaşlar elimde exper notebook var
    kocaeli belediyesinin dağıttığı 2. seri netbok lar
    ürünü açtığımda
    "Sorry, the computer boot certificate has expired and the machine is now locked. Please contact your computer administrator to obtain an unlock code for your computer to be unlocked.
    Please enter a 10-digit number"
    yazısı geliyor
    bu 10 haneli şifreyi nasıl bulabilirim
    Not: Bios'da hiçbir hareket yapılamıyor yani format falan atamıyorum
    18 Nisan 2011
  2. Exper Bilgisayar Sorunu Cevapları

3. nette araştırsan büyük ihtimal bulursun tahminimce bilgisayarın ilk günki orjinal cdsinin kodunu istiyor olabilir ama o 10 haneli değil bilemiyorum :(
    18 Nisan 2011
  4. Sorunu halletmiştim teşekkürler yinede exper - microsoft anlaşmazlığından dolayı pc'leri kilitliyor
    Az önce yine geldi başıma tek çözüm yetkili servis
    21 Nisan 2011
  5. Google !! amma bence bu laptoplar sadece okulda kullana bilir o yüzden sizlere nasıl çalışdığını söylememişler...
    23 Nisan 2011
  6. aynı sorun bnm basıma geldi netbook u parçaladım ve bıos pilini cıkarttım 10 sn bekledikden sonra yerine takdım ve güzlce topladım ve sorun ortadan kalktı :D:D:D:D:D:D:D: ( bios pili anakartın arka yüzeyinmde :D:D:D
    26 Kasım 2011
  7. ya of aynı sorun bugün benim de başıma geldi şifre istiyor 10 haneli bilgisayarda benim değil kuzenimin ne yapabilirim lütfen bilgisi olan varsa yazsın
    "Sorry, the computer boot certificate has expired and the machine is now locked. Please contact your computer administrator to obtain an unlock code for your computer to be unlocked.
    Please enter a 10-digit number"
    bu yazı geliyor
    24 Ağustos 2012
  8. BENDE DE 2 YILDIR YAŞADIM 8 YAŞINDAYIM ABLAMIN BİLGİSAYARINI KULLANIYORDUM MAVİ EKRAN HATASI VERDİ 3 4 5 GÜN SONRA DEDİKİ 10 DİGİT NUMBER İSTİYOR BANA YARDIMCI OLUN HİÇ BİRŞEY BİOSDA HİÇ BİRŞEY HAREKET ETMİYOR TUŞLAR İŞLEMİYOR NAPMAM
    LAZIM LÜTFEN YARDIMCI OLUN
    27 Mayıs 2021
soru sor

Exper Bilgisayar Sorunu

Alakalı Aramalar:

1. exper okul bilgisayarı kilitlendi

,
  2. Exper bilge pc 10 haneli şifre kod açma yöntemi

,
  3. exper notebook unlock code

,
  4. exper 10 digit number,