Evlilik Büyüleri Nedir? Nasıl Yapılır?

İsimli konu WH 'Burçlar Alemi ve Astroloji' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 30 Temmuz 2014 tarihinde yazılmıştır. Evlilik Büyüleri Nedir? Nasıl Yapılır? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziyaaktas

  ziyaaktas Yönetici

  Evlilik Büyüsü
  Bir çok insan değişik nedenlerden dolayı evlilik hayallerini gerçekleştiremezler bu nedenle evlenmek için büyü yaptırmayı tercih ederler. Evlenmek için büyü yaptıran kişiler genel olarak bir takım nedenlerden dolayı bu evliliği gerçekleştiremedikleri için bu büyü çözümüne ihtiyaç duyarlar.

  Bunun nedenleri arasında en çok karşılaştığımız sorunların başında bu insanların birlikte oldukları kişiler tarafından onlara her zaman çeşitli bahaneler söylenerek bu evlilik olayını ertelemeleri gibi bazende ekonomik yada buna benzer sıkıntılardan ötürü bir türlü gerçekleştirilemeyen bu evlilikler için en iyi çözüm yolu evlilik büyüsüdür.

  Bir çok hanım kardeşim bana yazıyor. Bu hanım kardeşlerim hep aynı konulardan muzdarip. Bana söyledikleri genelde bir erkekle aşk yaşamışlar ilk başlarda iyi giden cicim ayları sonrasında erkek bahaneler üreterek hep evlilikten kaçan taraf olmuş.

  Hanım kardeşlerim bunu sizlere yazıyorum. Erkekler tabiyatları gereği çok çabuk sıkılırlar. Hemen yeni bir kadın arayışına girerler, çünkü artık siz erkekler için bir bilinmeyen değilsiniz erkek bundan sonra yeni maceralara koşacaktır. Bu erkeklerin değişmez özelliklerindendir. Bu nedenle ben erkeklere biraz kızıyorum. Hiç bir erkeğin bu hanım kızlarımızın onurlarını kırmaya hakkı yoktur. Madem niyetin ciddi değildi neden bu kızların şereflerini lekeliyorsun, bu hiç doğru değil.

  Hanım kardeşlerim şunu bilin ki bu erkekler size haktır. Bu yüzden namusunuzu teslim ettiğiniz bu erkeği elbette evliliğe ikna edemiyorsanız bunun çözümleri vardır. Bu nedenle içiniz rahat kalbiniz huzurlu olsun. Bu gibi durumlarda yardım almak istiyorsanız iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.
  Son düzenleme: 30 Temmuz 2014
  30 Temmuz 2014
  #1
 2. Evlilik Büyüleri Nedir? Nasıl Yapılır? Cevapları

soru sor

Evlilik Büyüleri Nedir? Nasıl Yapılır?