Evinize Özel Yılbaşı Hediyeleri

İsimli konu WH 'Ev ve Dekorasyon' kategorisinde, neslihanyare üyesi tarafından 13 Aralık 2012 tarihinde yazılmıştır. Evinize Özel Yılbaşı Hediyeleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Geçen yıl bu aylarda 2012 yılına girme heyecanıyla doluyduk hepimiz. Şimdi ise koskoca bir yıl yaşandı ve aynı heyecanı 2013 yılı için hissediyoruz. Aylar, yıllar, mevsimler sadece sevdiklerimizle değerli paylaşımlarınızla anlam kazanıyor. Sizde yaklaşan yılbaşı için sevdiklerinize yılbaşı hediyeleri hazırlamayı şimdiden başlamalısınız. Aileniz ve tüm sevdiklerinizle geçirebileceğiniz yepyeni bir yıl daha yaklaşıyor. Herkesin ilgi odağı farklı bir objeyedir. Peki sizin ilgi alanınız nedir? Evine, yaşadığı her ortama renk ve hareket katmayı seven zevkli insanlar için tasarlanan birbirinden güzel yılbaşı hediye seçenekleri.

  Yılbaşına Özel Hediye Fikirleri

  [​IMG]

  Kendi eviniz için ya da evini seven başka bir arkadaşınız için, onu bu yılbaşında çok mutlu edecek dekoratif yılbaşı hediyeleri alabilirsiniz. Pek çok şey düşünebilir, harika tercihlerde bulunabilirsiniz. Evinizin pek çok köşesine ne hediye alabileceğiniz konusunda yeni ve şahane fikirler sizleri bekliyor. Renkli ve dekoratif süslerle evinizin her köşesi stil sahibi hoş bir mekan haline gelebilir.

  [​IMG]

  Sempatik magnetlerle evinizin her köşesine ait şık aksesuarı gayet şık bir şekilde bulmuş olacaksınız?

  [​IMG]

  Çiçekleri pek çok anne sever. Sizin annenizde çiçekleri seviyorsa bu yıl ona oldukça espirili bir hediye alabilirsiniz.

  [​IMG]

  Bitkileriniz için çok orjinal bu saksıları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Çok özel bir ev dekoratifi olan çiçekleri hoş gösterecek olan saksılarıdır. Bunun için bu özel saksıları mutlaka sevdiklerinize hediye etmelisiniz.

  [​IMG]

  Çok özel biblolarda evinizi sıradan bir ortam olmaktan kurtarabilirsiniz. Renkleri ve ilginç tasarımlarıyla evinizin havasını değiştirecek hediyelikler.

  [​IMG]

  Kitaplarınızı klasik kütüphanelere dizmekten sıkılmış olabilirsiniz. Artık klasik seçimlerin dışına çıkıp daha üretici fikirlerle yaşadığınız ortamı neşeli bir hale getirin. Bir biblo aynı zamanda kitaplarınızın dik durmasını sağlayan bir denge. Yenilik arayanlar için oldukça orjinal bir hediye seçeneği.

  [​IMG]

  Sevdiklerinize renkli hediyeler vermenin güzel bir yolu daha. Evinde veya odasında saat kullanmayan kimse yoktur ve saat alınabilecek en kullanışlı yılbaşı hediye seçeneklerinden biridir. Hediye edeceğiniz bu saat ufak sevdiklerinizin odalarını renklendirecek şık bir saat.

  [​IMG]

  Sevdiğiniz figürleri şık bir aksesuar olarak seçebilirsiniz.

  Yılbaşı Hediyeleri

  [​IMG]

  Özel misafir odaları için ideal olan hediye seçenekleri.

  [​IMG]

  Kapı süsünüzle sevdiklerinize hoş bir karşılama yapmanız mümkün. Henüz kapısındayken zevkli bir ev dekorasyonuyla karşılaşacaklarını anlayacak tüm misafirleriniz.

  [​IMG]

  Dekoratif sehpa süsünüz olabilecek romantik mumluklar.

  [​IMG]

  Saflığın ve zerafetin simgesi olan beyaz, her aksesuarınızı özel ve gayet hoş bir seçenek haline getirebilir. Eşyalarınızda da sade tonları seviyorsanız bu biblolar yılbaşı hediyeleri olabilir.

  [​IMG]

  Yılbaşı hediyeleri.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Yılbaşı akşamı yemek masanız için oldukça yerinde bir aksesuar.

  [​IMG]

  Sevimli kulbu ile kupanızı çok seveceksiniz. Bu hoş tasarımdaki mutfak eşyasını bizzat siz evinize hediye edebilirsiniz.

  [​IMG]

  Renkli yılbaşı hediye seçeneklerini en sevdiklerinize sunmak için geri sayım başlasın.

  [​IMG]

  Güzelliğin rehberi şık aksesuarlı aynalar.

  [​IMG]

  Değişik tablolar sevenler için alternatif yılbaşı hediye seçenekleri.

  [​IMG]

  Hem çerçeve hemde otantik bir saklama kutunuz neden olmasın.

  [​IMG]

  Bu orjinal görünümlü mumlara bayılacaksınız. Tasarımıyla gerçek bir kütük parçasına benzeyen mumlar yılbaşına özel hediye fikirlerinin en parlağı olabilir.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Daha önce pek rastlamadığınız dekoratif aydınlatmalardan yılbaşı hediyesi.

  [​IMG]

  Tasarımlarıyla benzersiz ev dekoratifleri.

  [​IMG]

  *

  [​IMG]

  Evinizin her köşesi özel ve benzersiz olsun istiyorsanız, yılbaşı hediye seçeneklerinden yararlanmalısınız.

  [​IMG]

  Şık renkte tabaklarda evinizin yılbaşına özel hediye seçeneklerinden biri olabilir. Yılbaşı akşamı yenen cips ve kuruyemişleri çok renkli tabaklarda yiyebilir ortamınızı renklendirebilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Üretici fikirlerle ortaya çıkan orjinal fikirler hepimizi şaşırtmıştır. Bu nedenle anlamı hediyeler olacaktır.

  [​IMG]

  Artık bildiğimiz klasik duvar saatlerine elveda. Şimdi çok daha orjinal fikirlerin eserleri ile mekanlarınız hoş bir tasarıma sahip oluyor.

  [​IMG]

  *

  [​IMG]

  Mutfakta vakit geçirmeyi seven hanımlar tepeden tırnağa mutfağın tüm aksesuar ve eşyalarını seçerken özenli davranırlar. Bu minik askılarla pratik kullanım alanı oluşturabilirsiniz.

  [​IMG]

  Birbirini tamamlayana şık yılbaşı hediyeleri.

  [​IMG]

  *

  [​IMG]

  Sanırım minikler için çok parlak bir hediye fikri olacak. Yıllardır sevdiği yapbozları duvar saatleri olunca çok şaşıracaklar.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
  13 Aralık 2012
  #1
 2. Evinize Özel Yılbaşı Hediyeleri Cevapları

 3. Harikalar ;)
  13 Aralık 2012
  #2
soru sor

Evinize Özel Yılbaşı Hediyeleri