Ev Dekorasyonunda Estetik

İsimli konu WH 'Ev ve Dekorasyon' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 19 Eylül 2011 tarihinde yazılmıştır. Ev Dekorasyonunda Estetik hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Ev Dekorasyonunda Estetik
  Evde gününüzün önemli bir kısmını geçiriyorsanız veya yorgun bir şekilde eve döndüğünüzde iş yaşamının kargaşasını üzerinizden atmak istiyorsanız evinizin dekorasyonu sizin için önemli olacaktır.
  İster bir apartman dairesinde yaşayın isterse müstakil bir eviniz olsun iç dekorasyon ev sahibinin ve ev sakinlerinin kişiliklerinin bir aynası durumundadır.
  Güzel ev, dekorasyonu pahalı mobilya ve dekoratif gereçler kullanılarak gerçekleştirilmiş bir ev anlamına gelmemektedir. Neyin nereye nasıl bir ahenk içinde yerleştirilmiş olduğu en önemli rolü oynamaktadır. Kaynağımız olan doğal hayatın evimizdeki eksikliğini telafi edecek en güzel unsur sanırız ki çiçekler olacaktır.

  Tarz ne olursa olsun ev dekorasyonunda çiçek kullanmanın en güzel yolu, evinize çiçekler aracılığı ile bu benim dedirtmektir. Çiçek veya bitki aracılığı ile dekorasyon basit ve en doğal çözümdür. Bir mutfak camının yanına yerleştirilmiş pembe çiçekler arası bir hat şeklinde yıllık beyaz çiçek şeridini gözünüzün önüne getirin veya masa örtüsünün renklerini tamamlayan renkte yaz çiçekleri ile bezenmiş bir sepeti. Hiçbir dekorasyon malzemesi bu kadar çok yönlü kullanılabilir değildir. Evinizin havasını soğuk atmosferli sonbaharda yaz parlaklığındaki çeşitleri güz renklerine tamamlatarak kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Çiçekler içinde her mevsim için uygun çeşit bulmanız mümkündür.
  19 Eylül 2011
  #1
 2. Ev Dekorasyonunda Estetik Cevapları

soru sor

Ev Dekorasyonunda Estetik