EuroStrong Koltukları engelliler için kurtarıcı oluyor.

İsimli konu WH 'Engelsiz Forum' kategorisinde, itmisil üyesi tarafından 12 Ocak 2012 tarihinde yazılmıştır. EuroStrong Koltukları engelliler için kurtarıcı oluyor. hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. EuroStrong masaj koltuklarını tavsiye etmek için yazıyorum. Bu koltuklar normal bir televizyon koltuğu gibi ama çok rahat, tamamiyle motorlu, ayak kalkıyor, sırt yatıyor, masaj yapıyor -kan dolaşımı için, ısıtıyor ve bir de öne doğru koltuk kalkarak oturanı ayağa kaldırıyor. Özellikle yaşlılar, bel diz rahatsızlığı olanlar için çok faydalı. Yataktan çıkamazken, şimdi bu koltuğa oturtulup eğer koltukta uyursa, bir düğme ile yatak haline getirilebiliyor. (Bir tanıdığımızın alzeimer olan annesinde anormal işe yaradı).

Engellilere de çok yarayabileceğini düşünüyorum. Eurostron masaj koltukları diye aratılırsa bulunabilir.

İyi günler
    12 Ocak 2012
  2. EuroStrong Koltukları engelliler için kurtarıcı oluyor. Cevapları

3. engelli bir arkadaşım var benim. Ona hediye etmek isterim fiyatları hakkında bilginiz var mı
    21 Ocak 2012
  4. Engelli Deilim Ama Merak Ettim Bi Fotoğraf koysandın Bari :D:D
    30 Ocak 2012
  5. Evet bu koltukların iki modeli var. Birisi kampanyada 1750 TL, diğeri ise 2000 TL. Gerçek deri bu arada. Çok harika bir koltuk. Fotoğrafı internetten bulup yapıştırdım aşağıya. (Ama çok büyükmüş. Küçültemedim bir türlü. Kusura bakmayın.) Satan şirket 12 taksit yapıyor. Telefon numaraları da şöyle: 216-623 10 85. İstanbul içinde eve de teslim ediyorlar. Güzel birşey.

http://www.trade-gate.net/kampanyalar/
    18 Temmuz 2013
  6. 26 Temmuz 2013
soru sor

EuroStrong Koltukları engelliler için kurtarıcı oluyor.

Alakalı Aramalar:

1. eurostrong koltuk

,
  2. eurostrong koltuk olculeri

,
  3. engelli tv koltuğu

,
  4. engelliler icin koltuk,
  5. eurostrong