Etti 3!

İsimli konu WH 'Bursaspor' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 29 Ekim 2012 tarihinde yazılmıştır. Etti 3! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Yazıcı'nın daha önce 2 kere stadta aynı şekilde rahatsızlandığı öğrenildi.

  PAZAR akşamı izlediği Trabzonspor maçının bitiminde rahatsızlanınca kaldırıldığı hastanede tansiyona bağlı olarak akciğerinde ödem oluşan Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'nın daha önce 2 kere Bursa Atatürk Stadı'nda aynı şekilde rahatsızlandığı öğrenildi.

  Başkan İbrahim Yazıcı, Trabzonspor-Bursaspor maçının sona ermesinden sonra protokol tribününde aniden rahatsızlandı. Başkan Yazıcı'ya ilk müdahaleyi, stattaki sağlık görevlileri ve kulüp doktorları yaptı. Ambulansla önce Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Başkan Yazıcı, daha sonra da Karadeniz Teknik Üniversitesi Hastanesi'ne sevkedilerek tedavi altına alındı.

  HEYECANLANIYOR
  Başkan Yazıcı'nın Bursa Atatürk Stadı'nda da iki kez aynı durumla karşılaştığı, ilk müdahaleleri Bursaspor Kulübü doktorları yaptı. Başkan Yazıcı'nın heyecanlı geçen maçlarda zaman zaman VİP tribününden ayrılarak karşılaşmayı televizyondan izlediği belirtildi.

  ANJİYO OLABİLİR
  Daha önce by-pass ameliyatı geçiren Başkan Yazıcı'nın bugün de kontrol amaçlı Karadeniz Teknik Üniversitesi Hastanesi yoğun bakımında kalabileceği bildirildi. Başkan Yazıcı'nın anjiyo olmasının gündemde olduğu, taburcu olmasının ardından da Marmaris'e gideceği öğrenildi.
  29 Ekim 2012
  #1
 2. Etti 3! Cevapları

soru sor

Etti 3!