Estetik dolgu mağdurları şikayetçi oldu

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 5 Mayıs 2017 tarihinde yazılmıştır. Estetik dolgu mağdurları şikayetçi oldu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  ADANA'da kalıcı dolgu yaptırdığı dudakları birden şişince hastaneye kaldırılan hemşire 22 yaşındaki Merve Keleş'in tedavisi sürerken, kendini 'doktor' olarak tanıtan kuaför S.G.'nin mağdur ettiği Güllü Sel ve Z.U. da şikayetçi oldu.

  Merve Keleş gibi 12 Nisan'da S.G.'nin bir evde dudaklarına iğneyle dolgu yaptığını anlatan ev kadını 30 yaşındaki Z.U., Cumhuriyet Savcılığı'na şikayet dilekçesi verdi. Dolgu işlem sonrası dudaklarının şiştiğini ve 4 gün hastanede yattığını anlatan Z.U., "Kimse muayene haricinde doktor olmayan kişilere böyle operasyonlar yaptırmasın. S.G., kendini doktor olarak tanıttığı için inandım ama mağdur oldum. Kimse bizim düştüğümüz duruma düşmesin" dedi.

  16 Nisan'da kendi evinde S.G.'nin dudaklarına dolgu yaptığını aktaran 32 yaşındaki Güllü Sel ise "O gün eşimin yüzüne botoks yaptı. Bu işlemi sosyal medya hesabımdan canlı olarak yayınladım. Kendini doktor olarak tanıttı. Hatta benim telefonumda 'Doktor Soner ben' dediği konuşması kayıtlı hala. Pazartesi gidip şikayetçi olacağım. Kimse doktor ve uzman olmayan kişilere böyle işlem yaptırmasın" diye konuştu.
  5 Mayıs 2017
  #1
 2. Estetik dolgu mağdurları şikayetçi oldu Cevapları

soru sor

Estetik dolgu mağdurları şikayetçi oldu