Eşofman Takımı Alırken Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?

İsimli konu WH 'Moda' kategorisinde, eyhabi üyesi tarafından 23 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır. Eşofman Takımı Alırken Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Eşofman takımı almak isteyen kişilerin özellikle sağlıklarını düşünerek bir takım konulara dikkat etmesi gerekmektedir. Eşofman takımları sadece spor yaparken giymek için değil, aynı zaman da günlük hayatında bir parçası olmuştur. Bu bağlamda hem gündelik hayata uygun hem de spor aktivitelerin de işimizi kolaylaştıracak kadın eşofman tercih etmeliyiz. Dikkat edilmesi gereken hususlar arasında en önemlileri şunlardır: Öncelikle kumaşına çok dikkat edilmedir. Günlük kıyafetlerinizden farklı bir amaç için kullandığınız eşofmanlarınızın içerisinde rahat hareket edebilmeli ve terlediğiniz zaman sağlık bakımından problem yaşamamalısınız. Vücudu ekstra terletmeyen ve sıkmayan eşofman takımları tercih edilmelidir. Koku yapmamalıdır. Çekmeyen, diz ve dirsek yapmamasına özen gösterilmelidir.

  Eşofman Takımından Neler Aranmalıdır?
  Dolayısı ile eşofman satın alırken sadece modeline, rengine ya da markasına bakılmamalıdır. Vücut tipine uygun olmasına özen gösterilmelidir. Ayrıca yapılan spora uygun olmasına dikkat edilmelidir. Eşofman takımının üretildiği kumaşın kalitesi de satın almayı etkileyen en önemli unsurlar arasındadır. Ciltte tahrişe sebep olup olmadığına da dikkat edilmelidir. Eşofman takımı satın alırken bir diğer önemli hususta mevsimdir. Özellikle yaz ayların da vücudun hava alması gerekmektedir, dolayısı tercih edilen kadın eşofman takımı da vücuda hava aldıracak mevsimine uygun kalınlıkta olmalıdır. Yaz aylarında kalın giysiler içerisinde vücut hava alamaz ve akması gereken toksinleri atamaz. Kadın eşofman da en önemli unsur rahatlıktır. Eşofman takımı satın alınırken vücut yapısına göz önüne almak gerekmektedir. Satın alınan eşofmanın vücutta alerjik reaksiyon göstermemesine ekstra dikkat edilmelidir. Ayrıca satın alınan eşofman takımının yıkarken çekme yapmaması ve renk vermemesi, rengini uzun süre koruması eşofman satın alırken dikkat edilmesi gereken konulara arasındadır.
  23 Ocak 2018
  #1
 2. Eşofman Takımı Alırken Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir? Cevapları

soru sor

Eşofman Takımı Alırken Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?