escape pear room (çözümü)

İsimli konu WH 'Diğer Online Oyunlar' kategorisinde, betuloktay üyesi tarafından 24 Ağustos 2008 tarihinde yazılmıştır. escape pear room (çözümü) hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. puzzle yerleri:Masanın üzerindekilerin hepsini boşaltın.Masa örtüsünün altında 1 parça. Masadan aldığınız şişeyi ekranda büyütün.Altında 1 parça. Perdeyi açın 1 parça. Şöminenin yanındaki asılı kürek ile şömineyi karıştırın.Tasma düşecek sonra bir kaçkez de demirle karıştırın 1 parça daha düşecek. Şöminede asılı kırmızı çoraba zoom yapın.Çorabın üst kısmına tıklayınca içinden kedi çıkacak.Kedinin ağzında 1 parça. Çam ağacının sağ altında ucu görünen 1 parça
    Sallanan sandalyenin ayağının arkasında 1 parça. Ayaklı abajurun ışığını yakın.zoom yapın.Sol tarafında 1 parça. Guguklu saate zoom yapın.saati 12 ye ayarlayın.Saatin ipini üç kez çekip kapısına tıklayınca noel baba çıkacak.Elinde 1 parça.Yalnız alması çok zor[​IMG].
    Kapının yanındaki kayak takımlarından birinin içinde 1 parça. Kovanın altında 1 parça. Halının uçlarında 2 parça. Halının bütün uçlarını kıvırıp ortasına tıklayınca havaya kalkıyor. Altındaki çakmağı alın. Yatağın üzerindeki tabloda 2 parça. Yatağın yanındaki komididnin çekmecelerinde 2 parça. Komidinin içindeki şapkanın içinden 1 parça.Bir de komidinin çekmecesinden makas alın. Burdaki büyün hediye paketlerini alın.hepsini makasla kesip içindekileri alın ve yerlerine yerleştirin.Hepsini alınca altından 1 parça çıkıyor.Paketlerin içinde toplam 7 parça. Yatağın üzerindeki lambaya tıklayın yana kaysın.Yastığı kaldırıp arkasından 1 parça. Yastığı,yorganı ve yatak süngerlerini yukarı kaldırınca altından 1 parça ve balta çıkacak. 1 parça da yatağın altında gözükecek. Masanın yanındaki koltukları balta ile kesin 1 parça. Çam ağacındaki yıldızı alıp geyiğe takın.Kafasını kaldıracak ve 1 parça.Zoom yaparak daha rahat görebilirsiniz. Masadaki pastayı alın.Ekranda büyütüp balta ile kesin 1 parça. Ağacın yanındaki çuvali makasla açın.Ağaçtaki mavi lambaları toplayıp çuvala koyun.Mumları toplayarak ekranda büyütün ve çakmakla yakın.Hepsi kaybolacak. Ağacı,üzerinde en ufak bi dal kalmayacak şekilde baltayla budayın ağacın tepesinde 1 parça.Ağacın altından çıkan çuvalın içinde de 1 parça. Elinizdeki itemleri yerlerine koyun.İtem kutusunda hiçbirşey kalmasın.Ağacı alın.Önce ağaca sonra kapıya tıklayarak kapıyı kırın.(resimdeki gibi[​IMG]) Kapının önündeki karları şöminenin yanındaki süpürgeyi alarak süpürün.Sonra kürekle ortaya çıkan 1 parçayı alın.parçalar bu kadar[​IMG]puzzle'ı tamamlayın.Kapının üstünde duran çanlardan birine tıklayın.Sonra çalan melodiyi çanlarla çalmanız gerekiyor.Yine ses gelecek ve yine çalacaksınız. .Bu şekilde çalarak tamamlayınca yere anahtar düşecek. Komidinin yanındaki kutuların hepsini alıp komidindeki düğmeye basın.Komidin yana kayacak.Burdaki kasayı anahtarla açın.İçerdeki elbise ve parayı alın. Şöminenin yanındaki demirle dışarıdan sakal alın.Çuvaldaki şapkayı, eldivenleri, elbisseyi, parayı, tasmayı,sakalı, kayak ayakkabılarını ve çubuklarını alıp kapıya tıklayın veee...THE END
    24 Ağustos 2008
  2. escape pear room (çözümü) Cevapları

3. ağaç alınmıyo :(:(:(
    24 Ekim 2008
  4. Çok teşekkürler
    24 Ekim 2008
  5. konunun üstünden baya zaman geçmiş ama yardımcı olabilecek kimse var mı. ben takıldım bu oyunda. bi parça dışında hepsini buldum zaten, burda yazılanları yapınca da bi parça boş kalıyor. ayrıca o saattaki noel babadan 1kere aldım parçayı, bida almak nasip olmadı, bi kolaylığı falan var mı
    15 Nisan 2009
  6. Arkadaşlar demirle ocağı yüz kere karıştırdım parça düşmüyo.Ayrıca itemleri yerine koyun yazmışsınız baltayı yatağın altına geri koyamıyorum. hem o yatak beni delirtti ya. alt parçaları kaldırmadan yastık geri iniyo. ve baltayı koyamayınca ağacı alamıyorum. bi de ocakta kalan parça ve kapıdaki karkarın altındaki parça dışında 2 parça hala eksik oluyo. bana bi yardım ederseniz sevinirim çünkü bu odanın içinde delircem. [kizgin]
    14 Haziran 2009
  7. :alala:bune şimdi anlayamadım
    14 Haziran 2009
  8. Ve bu ağaç alınmıyo. zar zor baltayı yerine koydum ama ağacı hala alamadım
    14 Haziran 2009
  9. ya dediğin her parçayı buldum ama ocaktaki bi türlü düşmüyo. ve ağaç da alınmıyo. ocaktaki parçayı alamadım sadece ve 3 parça eksik puzzle da
    14 Haziran 2009
  10. Bana yardım edebilecek kimse yok mu
    14 Haziran 2009
  11. Arkadaşlar ocağın içini demirle çok karıştırdım olmadı ama bi de süpürgeyi denedim tek seferde düştü parça.:bravo:
    14 Haziran 2009
  12. Ağacı alamıyorum ve herşeyi yaptım bi parça eksik. burda yazan bütün parçaları buldum. ve baltayı fazlası vardır diye heryere vurdum olmuyo:uzgun:
    14 Haziran 2009
  13. ya arkadşlar konunun üzerinden bayağa bir zaman geçti fakat yine de bana yardım edebilecek biri varsa yardım etsin lütfen. Ben ağacın son tarafını kesemedim tam olarak neresine vuracağım ve de saat bende çalışmıyor bir çok kez o ipleri çektim ve o ipler de takıldı b yerde. fakat noelbaba falan da çıkmadı şu oyunu 2 aydır bitiremedim. sinir olmaya başladım. lütfen bana bi yardım edin.
    26 Temmuz 2010
  14. arkadaşlar ağacı kaldırmak için bütün dalları kesmeniz gerekio bütün dallar kesildikten sonra minik minik dallar kalıo ağacın üstünde onları da kesmeniz lazım o yatağın çarşaflarını kaldırmak ta beceri istio şahsen ben kaldırdım ben hepsini herşeyi yaptım ama yine de 2 tane boş kaldı yaa
    24 Temmuz 2012
  15. hepsini tamamladım ama bir boş yer kalıyor arasını söyleyebilir misiniz?
    30 Ağustos 2014
soru sor

escape pear room (çözümü)

Alakalı Aramalar:

1. armut odadan kaçış çözümü

,
  2. Alcatraz escape oyunda makasla geçmek