Erkeklerin heyecanını söndüren davranışlar

İsimli konu WH 'Kadınca' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 16 Mayıs 2012 tarihinde yazılmıştır. Erkeklerin heyecanını söndüren davranışlar hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Bazen farkına varmadan öyle şeyler yaparsınız ki erkekler sizi çok seksi ve tapılası bulur. İşte o anlardan bazıları: Çok dar bir pantolonun içine girmek için dört bir yana zıplamanız, bir şey düşünürken dudaklarınızı kemirmeniz veya herhangi bir şey yapmak için önünde eğilmeniz... Tam tersi bazı şeyler de, siz ne kadar seksi olduklarını düşünürseniz düşünün, onlara çok itici gelebilir. İşte bunlardan birkaçı:

  Şehvetli bakış ve imâlar...
  Angelina Jolie, filmlerde en seksi bakışını takınıp üzerindeki seksi kıyafetlerle erkeğini baştan çıkarabilir. Siz de aynı şeyi yapmadan önce bir kez daha düşünün. 32 yaşındaki X "Bir kadın bana şuh bir şekildebaktığında onun gerçek mi sahte mi olup olmadığından emin olamam. Bana göre kendisiyle barışık olmadığının işaretidir." diyor. Unutmayın, samimi bir gülümseme karşınızdakine güven verir.

  Fazla iddialı kıyafetler giymek...
  Göğüslerinizi tabak gibi ortaya çıkaran kıyafetler erkeklerin iştahının açılmasına sebep olsa da bir yandan da neden bu kadar dikkat çekmek istediğinizi merak ederler. Eğer tüm bakışları üzerinize çekmeden oturmayı bile başaramıyorsanız bu sizi olduğu kadar, onları da rahatsız eder. 29 yaşındaki X "Çok seksi giyinen bir kadınla çıkıyordum, ilk başlarda bu çok güzeldi ama sonra erkeklerin gözlerini kız arkadaşımın vücuduna dikmesi beni giderek rahatsız etmeye başladı." diyor. Erkekler güzel bir kadınla olmak ister ama bir erkeğin bazı konularda hassas olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

  Çok içki içmeniz...
  Erkekler eğlenceli kızlardan hoşlanır ama sadece ilk bir-iki saat için. Bir kızı deli gibi dans ederken izlemek bir süre sonra heyecanını kaybeder. 33 yaşındaki X durumu şöyle örnekliyor: "Peşpeşe içki içen bir kadın gördüğüm zaman, çok içtiğim gecelerin ertesi sabahındaki halim gözümün önüne geliyor: Hasta, kalın sesli ve kurbağa gözlü. O kadının birkaç saat sonra öyle gözükeceğini bilmek hiç de seksi değil."

  İlişkinin başında yatakta garip isteklerinizin olması...
  Hevesli görünmenizde hiçbir yanlışlık yok ama yine de ilişkinin başında ayakta ya da masanın üstünde sevişmek istemeniz, bir sopayı striptize yardımcı olarak kullanmanız erkekleri korkutabilir. 27 yaşındaki X "Bunu yüksek sesle dile getirmek garip ama bir kadınla ilk defa yattığımda onun sınırları zorlamasını istemem. Bir şeyleri beraber keşfettiğimizi hissettikten sonra deneysel şeyler yapabiliriz." diye anlatıyor.

  ERKEKLER KONUŞUYOR...
  - Başka kadınları tehdit unsuru olarak görmeyecek kadar kendine güvenen kadınlar. Kendinden ve ilişkimizden emin olduğunu gösteren şovlar yapmasına ise hiç gerek yok.

  - Dar bir tişörtle boxer giyen kadınlara bayılıyorum. Bir de ben yataktayken o şekilde kahvaltı getirdiğinde hayallerimdeki harika manzara tamamlanıyor.

  - Bir kadının espri anlayışının olması bana çok seksi geliyor. Kendisini çok fazla ciddiye almayan ve odak noktası olmaktan çekinmeyen bir kadınla beraber olmak isterim.

  - Bir kadının iştahla yemek yemesi çok hoşuma gider. O kadar yemeği yedikten sonra kaç saat spor yapması gerektiğinden bahsetmeyen bir kadını kastediyorum tabii!

  - Bir kadının rahat olması beni de rahatlatır. Üzerine iyi oturan bir jean ve altına giydiği seksi botlar dikkatimi çeker.

  ALINTI
  16 Mayıs 2012
  #1
 2. Erkeklerin heyecanını söndüren davranışlar Cevapları

soru sor

Erkeklerin heyecanını söndüren davranışlar