Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları

İsimli konu WH 'Kadınca' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 5 Temmuz 2011 tarihinde yazılmıştır. Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Erkekleri mutlu etmenin yolları nelerdir
  Erkeği Mutlu Eden Davranışlar
  Erkekler nasıl mutlu olur


  Erkeklerin nasıl mutlu olduğunu araştıran uzmanlar, erkekleri mutlu eden durumları açıkladılar.

  Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları

  1. Özenle giyinip makyaj yaptığınızı izlemek
  Bayanların makyaj yapması erkeklere işkence gibi gelebili fakat onları izlemek erkekleri büyüler. Bayanların havlu ile oturup, aynanın karşısına geçim makyaj yapmalarının erkeklere sevimli gelen bir yanı vardır. Dışarı çıkmadan önce ya da sabahları sizi izleyebilmesi için kapıyı aralık bırakın.

  2. Onun çekici olduğunu söylemek
  Bayanlar güzel göründükleri zaman mutlu olurlar. Aynı şekilde erkeklerde güzel göründüklerini duymaktan memnun olurlar. Erkek arkadaşınızın fiziksel varlığının farkına varın, ona seksi bir söz söyleyin ya da ona sarılın.

  3. Sessizliğin tadına varmak
  Bazen erkekler sessizdir. Bu onların üzgün olduğunu göstermez aksine mutlu oldukları zaman susarlar. Sessizliğiniz ilişkinizdeki güven duygusunu yansıtır.

  4. Tavsiyeleri dinlemek
  Bayanlar iş, arkadaş ya aileleri ile ilgileri konuştuklarında erkekler onları destekleyici şekilde dinleyip konuşmaları gerektiklerini bilirler. Ama gerçek ya da değil erkekler çoğu problemin bir çözümü olduğuna inanırlar. Yani bayanlar herhangi bir ikileme düştüklerinde erkekler onlara tavsiyede bulunurlar. Eğer bu önerileri dikkate alırsanız bu erkekler için çok önemlidir çünkü onlara güvendiğinizi kanıtlamış olursunuz.
  5 Temmuz 2011
  #1
 2. Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları Cevapları

soru sor

Erkekleri Mutlu Etmenin Yolları