Erkekleri kaçıran sebepler!

İsimli konu WH 'Kadınca' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 16 Mayıs 2012 tarihinde yazılmıştır. Erkekleri kaçıran sebepler! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Erkekler sevgiliniz ya da arkadaşınızı hiç önemli değil bu hareketler karşısında sizden uzaklaşıyor.

  [​IMG]

  Çivi çiviyi söker düşüncesi...
  Erkekler sahte davranışları çok iyi ayırır. Sevgilinizden ayrıldığınızda bunalımınızı başkalarıyla flört ederek atlatmaya çalışmanız, karşınızdakinin gözünde küçük düşmenize sebep olur.

  Burnundan kıl aldırmamak...
  Çok aşıkken bile aşık değilmiş gibi davranan kişiler, bir süre sonra elindekileri kaybeder. Bu işte ve arkadaşlıklarda da geçerlidir. Her şeyi ben bilirim, ben yaparım görüşünüz, göze batmanıza neden olur.

  Hataları düzeltmek...
  Sevgiliniz hararetli bir şey anlatırken, araya girip yanlışını düzeltmek, şevkini kırar. Dili sürçmüş olabilir veya hatasının farkında ama dili dönmüyor da olabilir. R harfini söyleyemeyen erkeklere sürekli içinde r harfi geçen kelimeler söyletmeye çalışmak da katlanılmaz bir davranış.

  Çocuk gibi konuşmak...
  Küçük çocuklar, bazı kelimeleri söylerken dilleri dönmez ve söyleyebildikleri şekilde söylerler ve kulağa çok tatlı gelir. Ama bir kadının ''Şeni şeviyoyum'' tarzı cümleleri, bir anda bütün sevimliliğinizi yok eder.

  ALINTI
  16 Mayıs 2012
  #1
 2. Erkekleri kaçıran sebepler! Cevapları

soru sor

Erkekleri kaçıran sebepler!

Alakalı Aramalar:

 1. erkekleri kaciran sebebler

  ,
 2. r harfini söyleyemeyen erklekler hakkında kızların düşüncesi