Erkekler neden hoşlanmaz

İsimli konu WH 'Erkekçe' kategorisinde, "..melekmi cadımı.." üyesi tarafından 31 Mart 2011 tarihinde yazılmıştır. Erkekler neden hoşlanmaz hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Erkekler ne kadınlarla yaşayabiliyorlar ne de onlarsız. İşte erkeklerin kadınlara katlanamadığı durumlar;
  * TV'DE MAÇ SEYREDERKEN SÜREKLİ EKRANIN ÖNÜNDEN GEÇİP DURUYOR.
  * BENİ GEREKSİZ YERE UYANDIRIYOR.
  * BENİM KAZAKLARIMI,GÖMLEK VE TİŞÖRTLERİMİ GİYMEYE BAYILIYOR.
  * HER ŞEYİ PROGRAMLI OLARAK YAPIYOR.
  * TAM BİR TİTİZLİK HASTASI.
  * SÜREKLİ ALIŞVERİŞ YAPIYOR.
  * SAÇLARIYLA ÇOK UĞRAŞIYOR.
  * TAKMA KİRPİKTEN NEFRET EDİYORUM.
  * PEMBE DİZİLERİ KAÇIRMIYOR.
  * BENİ KÖTÜ BABALIK İLE SUÇLUYOR.
  * ADET DÖNEMİNDE ÇEKİLMEZ OLUYOR.
  * ARKADAŞLARI VE AİLESİYLE TELEFONDA ÇOK UZUN SÜRE KONUŞUYOR.
  * ANNESİNE HER ŞEYİ ANLATIYOR.
  * EVDEN ÇIKMASI 1 SAATİ BULUYOR.

  1. Seksi silah olarak kullanmak. Kadınlar ilişkilerindeki kavga sırasında kendi üstünlüklerini göstermek yerine erkeklere en zayıf noktalarından saldırmayı tercih ediyorlar; seks.
  2. Durmaksızın konuşmak. Çoğu kadın konuşmayı çok sever ve eğer onlara bir fırsat verirseniz durmazlar. Erkeklerin bundan nefret etmesinin sebebi ise kadınların söylediklerine önem vermediklerinden değil ancak herşeyin saniyelik detaylarını öğrenmek istemediklerinden.
  3. Yorgunluktan bayılana kadar alışveriş yapmak. Pek çok kadın için söz konusu alışverişe geldiğinde 24 saat onlar için yeterli olmaz. Bir kadın herhangi bir vitrinin önünde yemeyi, içmeyi ya da herhangi bir sorumluluğunu düşünmeden saatlerini geçirebilir.
  4. Gereğinden fazla duygusal olmaları. Kadınlar herşeyle ilgili ağlayabilirler. Bir film sahnesi ya da kesilen bir saç parçasına. Bu durumda bir erkeğin ise yapabileeği tek şey vardır; kadının omzunda ağlamasına izin vermek.
  5. Erkeklerin kişisel alnlarını işgal etmek. Kadınlar, erkeklerin bütün boş vakitlerini kendileri ile geçirmelerini isterler.
  6. Şifreli konuşmak. Eski bir soru olan “şu anda ne düşünüyorsun?” aslında kadınların erkeklerin gerçek duygularını öğrenmek için kullandıkları şifreli bir sorudur.
  7. Herşey için erkeklere ihtiyaç duymaları. Kadınlar erkeklerine sarılmak için, tutmak için ya da kendilerine ne kadar özel olduklarını söylemeleri için yani her daim erkeklere ihtiyaç duyarlar.
  8. Kıskançmış gibi yapmak. Bazen bir erkeğin ağzından çıkan bir kadın ismi kendi hayatlarının sonu anlamına gelebilir.
  9. Diğer kadınları eleştirmek. Erkekler neden bir kadının başka bir kadına küçük bir kompliman bile yapamadığını anlamazlar.
  10. Dürüstmüş gibi davranmak. Çoğu kadın kendini çok dürüst bir insn olarak sunmaya bayılır. Ancak herkesin çok dürüst olduğu bir dünyada yalanın ne işi var!
  31 Mart 2011
  #1
 2. Erkekler neden hoşlanmaz Cevapları

soru sor

Erkekler neden hoşlanmaz