ERKEKLER İÇİN 7 HARİKA HOBİ ÖNERİSİ

İsimli konu WH 'Erkekçe' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 26 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır. ERKEKLER İÇİN 7 HARİKA HOBİ ÖNERİSİ hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Bitmeyen pazartesi sendromları, takılmak zorunda olan kravatlar, müşteri istekleri, geç saatlere kadar süren toplantılar… Hepimiz bu rutinden zaman zaman şikayet eder, alışılagelen hayatımızın içerisine renk katma isteği duyarız. Erkeklerin kendine vakit ayırarak edinebileceği hobileri sizler için sıraladık:

  [​IMG]
  Maket Yapmak: Çocukken çok sevdiğimiz legoların gelişmiş halidir maketler. O parçaları birleştirirken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak, günün stresini ardınızda bırakacaksınız.

  [​IMG]

  Satranç: Bir satranç kulübüne üye olmanın yaşı yoktur. İş çıkışı ya da hafta sonu 2 saatinizi bu işe ayırarak zihninizi boşaltabilir, keyifli bir sosyal ortam yaratabilirsiniz. Bu sessiz ama derin sporu denemeyi ihmal etmeyin.

  [​IMG]
  Puzzle: Parça bütün ilişkisinden yola çıkılarak oyun haline getirilmiş puzzlelar hafta içi iş yorgunluğundan kurtulmanın en güzel yollarından biri. Yerine yerleştirdiğiniz her parça sizi zafere ulaştıracak. Üstelik yaptığınız puzzleları çerçeveleterek evinizde sergileyebilirsiniz.

  [​IMG]
  At Biniciliği: Binicilik sporunun kalori yakma ve formda kalma açısından oldukça faydalı olduğunu biliyor muydunuz? Hayvan sevginizi somutlaştırabileceğiniz ve hafta sonu farklı saatlere imza atmanızı sağlayacak olan bu spor için araştırmalara şimdiden başlayın.

  [​IMG]
  Balık Tutmak: Okul, iş ve özel hayatınızdaki tüm stresten arınabileceğiniz balık tutma aktivitesi denize odaklanmanızı ve konsantre olmanızı sağlayarak zihninizi boşaltır.

  [​IMG]
  Fotoğraf: Anları ölümsüzleştirmekten daha özel ne olabilir ki? İyi bir fotoğraf makinesi, 8 haftalık bir eğitim programı ile fotoğrafçılığa başlangıç yapabilirsiniz. Sizi hafta sonu evde oturma miskinliğinden de kurtaracak olan bu uğraş aynı zamanda size farklı dünyaların kapılarını da açacak, hayata bakışınızı değiştirecektir.

  [​IMG]

  Bisiklet: Yeni yerler keşfetmenize olanak tanıyan bisiklet sürüşü, bacak kaslarınızı geliştirir ve formda, sağlıklı kalmanızı sağlar. Kaskınızı takmayı ve gerekli önlemlerinizi almayı ihmal etmeyin.
  26 Aralık 2016
  #1
 2. ERKEKLER İÇİN 7 HARİKA HOBİ ÖNERİSİ Cevapları

soru sor

ERKEKLER İÇİN 7 HARİKA HOBİ ÖNERİSİ