Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay için çok ağır konuştu

İsimli konu WH 'Magazin' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 15 Mart 2016 tarihinde yazılmıştır. Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay için çok ağır konuştu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Nurgül Yeşilçay, 'Paramparça dizisi, Kırgın Çiçekler'i geçemeyince benim üzerimden reyting peşine düştüler' dedi. Erkan Petekkaya çılgına döndü: 'Ne içtiği belli olmayan kadın. Zavallı, çirkef...'

  Bir zamanlar aynı dizide rol alan Erkan Petekkaya ile Nurgül Yeşilçay'ın dostluğu paramparça oldu. Birlikte rol aldıkları diziden ayrılan Yeşilçay, önceki gün yaptığı açıklamayla dizinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya'yı çılgına çevirdi. Paramparça dizisinin pazartesi akşamları atv'de yayınlanan "Kırgın Çiçekler" karşısında reyting alamadığını söyleyen Nurgül Yeşilçay, "Ben çıktım reytingler iyice düştü. Diziyi kurtarmak için Erkan'ın birine çamur atması gerekiyordu, o kişi de ben oldum" dedi.

  'AHLAKSIZLIĞI SİNEYE ÇEKTİK'
  Yeşilçay'ın konuşmasıyla reyting oyunu gün yüzüne çıkan Erkan Petekkaya, dün yaptığı açıklamalarla seviyeyi iyice düşürdü. Ağzını bozan yakışıklı oyuncu, eski partneri Nurgül Yeşilçay için şunları söyledi: "Nurgül Yeşilçay, ahlaksızlıkları yüzünden diziden kovulmuştur. Sonradan araya hatırı sayılı kişileri koyup, 'Erkan ve yapım şirketi beni affetsin' diye yalvaran zavallı bir çirkeftir. Biz o kadın bir evlat sahibi olduğu için 1 buçuk senedir yaptığı ahlaksızlıklara göz yumup sineye çektik."

  'KADIN ŞİDDETİ GÖRDÜM!'
  Erkan Petekkaya, güzel oyuncunun kendisi için söylediği "Sen kendi erkekliğini benim kadınlığım üzerinden taçlandıramazsın" sözleri karşısında ise "Kadın şiddetine maruz kalan bir erkeğim" dedi. "Biz onun kadınlık onurunu koruduk, onu kardeş gibi kucakladık.Ama o bizim kucaklamamızı cinsellik olarak algılayacak kadar muhteris bir insandır" diyen Petekkaya, şu cümlesiyle ise tartışmayı çirkinleştirdi: "Nurgül, ben dahil herkesin anasına küfürler etmiş, seti terk etmiş, ne içtiği belli olmayan bir kadındır."
  15 Mart 2016
  #1
 2. Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay için çok ağır konuştu Cevapları

soru sor

Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay için çok ağır konuştu