Ericsson Sony Aino Programları

İsimli konu WH 'Yaşam' kategorisinde, Meryyemm üyesi tarafından 22 Ekim 2013 tarihinde yazılmıştır. Ericsson Sony Aino Programları hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ericsson ve sony aino programları ile ilgili bu yazıda Ericsson Sony Aino Programları hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. İnşallah işinize yarayacağını düşünüyorum...Yaşam paylaşım uzmanından...  [​IMG]

  Sacred 2: Fallen Angel’ı Deneyin
  [​IMG]

  İlki hayli başarılı bir çalışma olan fantastik rol yapma oyunu Sacred 2: Fallen Angel için deneme sürümü yayınlandı. Ücretsiz indirin, herkesten önce oynayın.

  Birkaç teknik hata haricinde kaliteli bir yapım olan Sacred, Fallen Angel adlı 2. oyun ile devam ediyor. cdv Software Entertainment ve Ascaron Entertainment tarafından yapımı tamamlanan Sacred 2: Fallen Angel, 2 Ekim için raflara hazırlanırken, üç boyutlu RPG oyununun ücretsiz bir deneme sürümü de yayınlandı. Görsel yönden hayli geliştiği ekran görüntülerinden anlaşılan Sacred 2′de oyun mekaniği de elden geçirilmiş durumda.

  Özel binekler, birbirinden kudretli düşmanlar ve gizemli bir hikayenin bulunduğu 1,71 GB’lık Sacred 2: Fallen Angel deneme sürümünü indirmek için buraya tıklayın.
  22 Ekim 2013
  #1
 2. Ericsson Sony Aino Programları Cevapları

soru sor

Ericsson Sony Aino Programları