Engine

İsimli konu WH 'Engelsiz Forum' kategorisinde, Asgramt üyesi tarafından 13 Ocak 2015 tarihinde yazılmıştır. Engine hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Su yeni enerji HHO

  İçten yanmalı motorlarda hidrojenin kullanımı konusundaki araştırmalar, 1900'lü yıllarda başlatılmıştır. Enerji kaynaklarının azalması sebebi ile ortaya çıkan enerji krizleri ve çevre sorunlarının önem kazanması, hidrojen üzerinde yapılan çalışmaları arttırmıştır. Geçtiğimiz 15-20 yılda hidrojen üzerine artan çalışmalar standart otomobillerin dönüştürülmesi içindir.

  Petrol Kullanımını tamamen bitirecek olan bu teknolojinin daha geliştirilmesi gerekiyor ama bu sistem birçok yerde yakıt ile birlikte kullanılıyor ve % 40 ila % 70 arasında tasarruf sağlayabiliyor. Çoğu kişisel çalışmalardan ibaret olmasına rağmen işe yarıyor. Nedense Şirketler bu tip enerji kaynaklarını açıklamaya korkuyorlar veya bir şekilde engelleniyorlar.Yeni nesil HHO veya Manyetik Motor yani hiçbir yakıt kullanmaksızın enerji üreten sistemler temiz bir gelecek için şart. Bu sistemler çevre için artık gün yüzüne çıkarılmalı.

  Water engine


  Su ile çalışan araç biçok kişi bunun mümkün olmadığını düşünüyor. Büyük firmalar öyle düşünmenizi istiyor çünkü. Petrole alternatif olarak bir çok sistem geliştiriliyor. bunlardan biri Su ile çalışan araçlar ki bu mümkün ve birçok yerde şu an bu sistemler deneniyor. Çok basit gereçlerle sizlerin bile yapabileceği bu düzenekler artık gizli kalmayacak.

  Hidrojenin içten yanmalı motorlarda kullanımı

  Düzenek Oldukça Basit. Bir Elektrolizer güç ünitesi ve suyun devirdaimi için bir tank. Elektrolizer fen derslerinde öğretilen yöntemden farklı değil Şimdide Sistemin genel yapısına bakalım sistem tam olarak HHO ile bir aracı çalıştıramasada ki güçlü ünitelerle bu mümkün % 70 nin üzerinde tasarruf sağlayabiliyor ki benzinin 4 tl nin üzerine çıktığı şu dönemde % 50 küçümsenecek bir rakam değil.Önce diağramlara bakalım...

  Kaynak: http://internetpanell.azillo.com/seite.html
  13 Ocak 2015
  #1
 2. Engine Cevapları

soru sor

Engine