ENFULLFİLM

İsimli konu WH 'Hobi Forumları' kategorisinde, panotanitim üyesi tarafından 22 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır. ENFULLFİLM hakkında bilgi ve tartışmalar.

  1. Seyirci kitlesine göre hitap yeteneği kazanmış film siteleri çoğumuzun gözünde farklı bir yer edinmekle kalmıyor günlük yaşantımızdan da vakit bulabildiğimiz kadarıyla takip etmeye çalışıyoruz. Sinema severler ; sinemaya giderek film izleme taraftarları olan bir kitle. Bir de seçkin film sitelerini tercih ederek evlerinde film izlemeyi seven kitle olmak üzere sinema teması altında buluşan iki grup meydana gelmiştir.

    Günlük hayatında vakti çok olmayanlar genellikle evde sinema izleme taraftarı olmuşlardır. Şu da bi gerçektir ki, iki kitlenin de sinema seyrederken dikkate aldığı ortak özellikleri; görüntü kalitesini iyi olması ve filmin sürükleyici kısmının ses kalitesidir. Bunun nedeni ise ortada aslında. Bir filmin ve bir film sitesinin bütün istekleri karşılıyor olması. Sürükleyici bir filmin en can alıcı noktası senaryosu kadar görüntü ve ses kalitesinden oluşmasıdır. Bazı film türleri için ise bu unsurlar oldukça önemlidir. Araştırmalarımıza göre de zaten evde film seyredenlerin ve sinemaya giderek film seyretmeyi tercih edenlerin bir ortak özelliği de b unsurlardan meydana gelmesidir. Dram, komedi ve romantik film türleri genellikle en çok ilgiyi çekiyor film severler tarafından. Bu üç tür içinde oldukça önemli görüntü kalitesinin ve ses kalitesinin iyi olması. Bunun için de sinemaya gidemiyorsak eğer seçkin film sitelerinden faydalanabiliriz. Bizim sizlere önerimiz seçkin film sitelerinden en çok ismi geçen sitelerden biri Enfullfilm olmuştur. Siteyi dikkatlice incelediğimiz de görüntü kalitesinin çok iyi durumda olması gözümüzden kaçmamaktadır. Bahsettiğimiz türlerle ilgili bir çok filmin hem ayrı ayrı hem de bu üç tür olan dram, komedi ve romantik filmleri tek bir film de toplayan bir çok film örneklerinin olması da inceleyerek gördüğümüz farklı ve önemli detalar arasında yerini alıyor. Bütün film severlere bu yazımızı okudukları için teşekkür adiyoruz ve hepinize Enfullfilm ailesi ile birlikte iyi seyirler diliyoruz…
    22 Temmuz 2016
    #1
  2. ENFULLFİLM Cevapları

soru sor

ENFULLFİLM