En tehlikeli zeka testi

İsimli konu WH 'İncelemeler ve Haberler' kategorisinde, ¢σєηтяãσ üyesi tarafından 13 Kasım 2010 tarihinde yazılmıştır. En tehlikeli zeka testi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. En tehlikeli zeka testi
  Doğu Avrupa’daki bazı motosiklet kulübü üyelerine zarar vermek amacıyla yazıldığı tespit edilen “Zimuse” adlı solucan, hedefinin dışına taşarak hızla dünyadaki tüm bilgisayarları tehdit etmeye başladı
  “Win32/Zimuse.A” ve “Win32/Zimuse.B” olmak üzere iki versiyonu bulunan bu solucan, tüm disklerin MBR’si (Master Boot Record) üzerine kendi verisini yazıyor ve diskin üzerindeki veriye erişimi engelliyor. Bilgisayara bulaştıktan 7 veya 10 gün sonra aktive olan solucan, zeka (IQ) testi görünümünde ya da USB bellekler yoluyla yayılıyor.
  Dünyanın önde gelen Antivirüs yazılım kuruluşlarından ESET’in yaptığı tespitlere göre “Zimuse” solucanı, Doğu Avrupa ülkelerindeki bazı motosiklet kulübü üyelerine zarar vermek amacı ile yazıldı. Kulüp üyelerini aşarak hızla yayılan solucan, Doğu Avrupa’daki bilgisayar tehditlerinin %90’ını oluşturur hale geldi. Burada da durmayan solucan ile ilgili son olarak tespit edilen en yüksek etkilenme oranı ise Amerika Birleşik Devletleri’nde. Bunu Slovakya, Tayland, İspanya, İtalya, Çek Cumhuriyeti ve diğer Avrupa ülkeleri takip ediyor.
  13 Kasım 2010
  #1
 2. En tehlikeli zeka testi Cevapları

 3. Vay bea vay vay
  15 Kasım 2010
  #2
 4. Türkiye ÇAPINDA yakalanan var mı*
  15 Mart 2011
  #3
 5. Teşekkürler.
  19 Mart 2011
  #4
 6. Aman buraya gelmesin.
  29 Haziran 2011
  #5
 7. Wow :D ;) :deli: :alala:
  10 Eylül 2012
  #6
soru sor

En tehlikeli zeka testi