En Tatlı Hediye

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 19 Ocak 2016 tarihinde yazılmıştır. En Tatlı Hediye hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]  Hediye almak konusunda pek çok seçeneğiniz vardır elbette ama çikolata almak size karşıdakini mutlu etmek garantisi veren bir hediye olacaktır. Öyle sıradan bir çikolata hediye etmek istemiyorum diyorsanız eğer size süper bir haberimiz var.


  [​IMG]


  Bebek çikolatası ve kişiye özel çikolatalar hazırlayıp sizin seçtiğiniz şekilde kutulayıp sevdiklerinize vermeye hazır hale getiriyoruz. İster sevdiğiniz kişiyle çektirdiğiniz fotoğraflarınızdan bir çikolata paketi isterseniz bizim sunduğumuz tardakilerden seçtiğiniz bir çikolata paketi hediye edebilirsiniz.


  [​IMG]  Üstelik sadece sevgiliye çikolata verilmediğini

  düşünerek logolu çikolata şeklinde sizlere sunduğumuz çikolatalar. Kavanozlu şeklinde bir tercih yapıp mesajlı içeriklerde eklemek isterseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sevgiliye çikolata sadece çikolatayla anlam kazanmaz bu nedenle mesajlı bir paket hazırlamanız çok daha fethedici olacaktır.


  Web Sitemiz: http://www.kisiyeozelcikolata.com/
  19 Ocak 2016
  #1
 2. En Tatlı Hediye Cevapları

soru sor

En Tatlı Hediye