> En Romantİk SÖzler

İsimli konu WH 'Güzel Sözler & Hazır SMS' kategorisinde, ReAlWaN üyesi tarafından 6 Aralık 2007 tarihinde yazılmıştır.

1. güzel sözler...:)
    12 Ağustos 2010
  2. teşekkürler güzel paylaşım.. :)
    16 Ağustos 2010
  3. ya daha farklı msj yok mu
    30 Kasım 2010
  4. Eger beni bu sokakta,bu semtte,bu $ehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldigi yerdeyim...
    1 Aralık 2010
  5. ne seni sevdiğime pişman, nede seni sevene düşmanım. sadece şu hahrolası şehirde seni seninle yaşamak varken sensiz yaşadığıma çok pişmanım
    28 Aralık 2010
  6. emeğine sağlık
    paylasım için saol
    3 Ocak 2011
  7. paylaşım için teşekkür ederim güsel bir konu
    8 Ocak 2011
  8. tşk lazım oldu
    23 Nisan 2011
  9. 8 Ocak 2012
  10. İnsanlar anlatti bugun, guzelmişiz; gormüşler vakit biraz gecmis hava kotuymus ama guzelmişiz, sondayken bile.
    23 Şubat 2013
  11. İnsan aşık olunca bir başka oluyor.
    17 Mayıs 2013
  12. İnsan aşık olunca bir başka oluyor
    17 Mayıs 2013
  13. İnsan aşık olunca bir başka oluyor
    17 Mayıs 2013
  14. Bu güzel konuya 1 - 2 söz ilavesinde bende bulunayım:

Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdiklerim ve diğerleri sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri çok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır SEN ve diğerleri

Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime olsam ve Sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük olsam.

Ne dünden daha az Ne yarından daha çok Seni bugünde, Dün olduğu gibi Yarın olacağı gibi Çoooooooooooooooook seviyorum.

Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuştüyü vadiler. Bulutlara öyle baktım. Ama şimdi yalnıca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri. Çok şey var yapabileceğim, bulutlar çıkmasalar yoluma...

Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır...

Ben, bir insanı sevme cesareti gösterdim; sen ise, bir "insan olma" cesaretini bile gösteremedin...

Seni düşünür , seni özlerim , sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır şeytanın bacağını birkez beni hatırla , bir sonbahar serinliğinde... Seni , senden uzakta , sensiz ,seninle yaşıyorum.

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar. Gülmek senin için bir tutku olsun , olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.
    Kaplanla göz göze gelmiş bir ceylan gibi , ürkek bakışlarımda sensizlik , ıskalanmış hayallerimde gençliğim ,eremediğim vuslatlarda ümidin.

Sokakta bir kız gördüm takıldı gözlerim gözlerine, Aşığım zannetti beni kendine, Halbuki ne bilsin, Benziyordu GÖZLERI GÖZLERINE.

kaynak: güzel sözler
    26 Aralık 2013
  15. teşekkürler arkadaşım.

* Sana Ne Demeliyim BilmiyorumGüneşim Desem Güneş BatıyorHayatım Desem Hayat KısaGülüm Desem Oda SoluyorSana Canımmmm Demeliyim[​IMG]Çünkü Bu CaN sENınle YaşIyO
    * Sen benim içimde kalan nefes[​IMG]Anlatamadıgım duygularımsın
    * kavuşmak ölüm ise hasretin zulüm[​IMG] elbet kavuşuruz bekle be gülüm[​IMG] tek sana aittir kanayan şu gönlüm[​IMG]ben yolumu çoktan çizdim[​IMG] ya sen yada ölüm[​IMG]aşkım
    * Sen dardaysan ben zordayım[​IMG] sen ateşteysen ben kordayım[​IMG] bir gün bu dünyadan göçüp gidersen[​IMG] BiLKi SENDEN ÖNCE ORDAYIM
    * SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGILSENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN
    * En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme [​IMG] unutmaki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar
    * Gülmek senin için bir tutku olsun [​IMG] olurda bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun
    * Biliyor musun[​IMG] seni gökyüzündeki yıldızlara benzetiyorum Ama tek farkın onlardan milyonlarca var Ama sen bir tanesin
    * Dün güllerle seni karşılaştırdım Güller güzel ama sen daha güzelsin Bütün vücudumu ateşlere at yansın Ama sadece kalbim kalsın Çünkü içinde sen varsın bir tanem
    * Mutluluklar seninle olsun Yanlızlıklar benimle GitAma birgün aklına geleceğim!
    * Hani gözler vardır ya sözleri anlatır[​IMG] hani sözler vardır ya gözleri ağlatır[​IMG] hani anılar vardır ya değeri geç anlaşılır; bir de aşk vardır ya seni anlatır
    * Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştırMaksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır
    * Seni yüz kişi seviyorsa bilki içlerinde ben de varım Seni 10 kişi seviyorsa onlardan biri benim Seni bir kişi seviyorsa o benim Eğer seni hiçkimse sevmiyorsa bilki aşkından ölmüşümdür!
    * Bırakıp gittin beniSeni unuttum sanma[​IMG] zaman alışmayı öğretti belki ama unutmayı asla
    * Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam[​IMG] gözümden akacak yaş olsan ağlamam[​IMG] kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!
    * Eğer Bir Gün Adını Anarken kısılırsa Sesim Hasretinden[​IMG] Kapanırsa Gözlerim Aşkından[​IMG] Durursa Kalbim Bilki Ben Yanlız Seni SEVDıM
    * Bana ' Seni Seviyorum ' diye yalanda söylesen[​IMG] bu yalanı dünyanın bütün gerceklerine değişmeye razıyım
    * Yanlızların adamıyım uyku yok gözlerimde Yanlızların adamıyım başkası yok gözümde Yanlızların adamı seni düşünüyor her gece
    * Beni sevmiyorsun diye sanmaki kalbim yetimdir Ölürümde yalvarmam Aşkım Asaletimdir
    * Eger birgün gelir beni unutursan[​IMG]bilki silahim artik belimde degil elimde[​IMG]ama ici bos[​IMG]cünkü kursunu beynimde!!!
    * YAPRAKLAR DOKULUR[​IMG]GULLER SOLABILIR[​IMG]SENI HERKES UNUTABILIR[​IMG]BEN ASLA!
    kaynak romantik sözler
    11 Şubat 2014
soru sor

> En Romantİk SÖzler