En İyi 5 Kabuki Fırça Modeli

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, ilovehuni88 üyesi tarafından 18 Mayıs 2017 tarihinde yazılmıştır. En İyi 5 Kabuki Fırça Modeli hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  1) Nars Yachiyo Kabuki Fırça:
  Nars Yachiyo, kabukilerin en popüleri ve tüm dünyada en çok satan fırçası. Bu karakteristik fırça elbette tüm övgüleri hakediyor. Yüzün her yerinde kullanılabilir. Yachiyo ile allık, bronzer, pudra ve aydınlatıcı uygulayabilirsiniz. Ne isterseniz. Yoğun ve yumuşak kılları ile ürünü cilde tam olarak yediriyor ve cilt bakımı konusunda da başarılı. Üstelik makyaja çok doğal bir görünüm veriyor. Bu yüzden zengin pigmentli ürünler için en ideal fırça. Yüzünüzü boya küpüne çevirmeden olması gereken rengi veriyor.

  Makyaj artistlerinin ve Hollywood yıldızlarının bayıldığı Yachiyo, tasarımıyla da eşsiz... Ona benzer başka bir fırça henüz tasarlanmadı. Sap kısmı çok farklı. İncecik bir çubuğa Uzakdoğu’ya özgü bir bitki olan Black Wisteria sıkıca sarılmış.... Bu da sapın orta kısmındaki tombik görünümün sebebi.

  2) Nars Ita Kabuki Fırça: Kontür yapmak için en ideal fırça. Ita, Nars’ın ikonik fırçalarından biri. Dikdörtgen şekilli, düz kesim kıllara sahip bir fırça. Kılları orta sertlikte ve yoğunluğu da ne çok sık ne de fazla gevşek. Kontrollü ve rahat bir uygulama sağlıyor. Bu özel prizmatik şekli de tamamen mükemmel kontüre ulaşmanız için tasarlanmış. Ita’yı bronz pudralar, allık ve kontür için üretilmiş tüm ürünlerle birlikte kullanabilirsiniz. Zaten Ita, güçlü ve heykel gibi görünen belirgin elmacık kemikleri yaratmak için birebir... Bu yüzden podyum ve reklam, film çekimlerinde bu fırça ile yüze hat veriliyor.

  3) Sigma F80 Flat Kabuki Fırça: Dünyanın en çok satan fondöten fırçalarından biri Sigma'nın F80 Kabuki fırçası. Bu fırçayı bu kadar sevdiren özelliklerin başında ise düz uçlu ve kabuki olması geliyor. Yani sık kıllı yoğun ama yumuşak başlıklı bir fırça. Kıllarının düz kesilmiş olması da yüzün her yerinde eşit ve izsiz bir uygulama yapmayı mümkün kılıyor. Üstelik bu fırçayı kullananların en sevdiği özelliklerin başında ise, ürünü ziyan etmemesi geliyor. Fondöteni asla içine emmiyor ve fırçaya ne kadar ürün alırsanız, cildinize o kadar ürün uygulaması yapabiliyorsunuz.

  4) Sigma F84 Angled Kabuki Fırça: Çok yumuşak ve yoğun kıllara sahip kabuki fırçadır. Krem ürünlerin cilde uygulanmasında mükemmellik sağlar. Bu fırçanın eğimli başlığı sayesinde elmacık kemiklerinize krem allıkları ve bronzlaştırıcıları kusursuz şekilde uygulayabilirsiniz. Markanın en çok satan fırçalarından biridir.


  5) Nars Mie Kabuki Fırça: Nars’ın en sevilen ve elbette en çok satan fırçalarından biridir. Geniş alanlara uygulama yapmak için idealdir. Tüm yüze pudrayı eşit şekilde dağıtır. İsterseniz pudra isterseniz allık uygulamak için kullanabilirsiniz.
  18 Mayıs 2017
  #1
 2. En İyi 5 Kabuki Fırça Modeli Cevapları

soru sor

En İyi 5 Kabuki Fırça Modeli

Alakalı Aramalar:

 1. en iyi kabuki firca