En Güzel Çocuk Odası

İsimli konu WH 'Ev ve Dekorasyon' kategorisinde, Askikubra üyesi tarafından 12 Ekim 2012 tarihinde yazılmıştır. En Güzel Çocuk Odası hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Çocuk odalarının biribirinin aynısı olduğunu düşünüyorsanız ve farklı bir dekorasyon hayal ediyorsanız bu örnekleri incelemelisiniz. Aydınlık ve ferah çocuk odalarını bir kaç değişiklikle ve farklı eşyaları bir araya getirerek kolayca yapabilirsiniz. Mobilyaları seçerken özen göstermek ve çocuğun hoşuna gidecek ayrıntılar eklemek bunların arasında sayılabilir.
  En güzel çocuk odası dekorasyonu için neler yapacağız? Öncelikle büyük ve hantal mobilya takımlarını değiştirmeniz gerekmekte. Çok parçalı koyu renkli ve büyük mobilyalar çocuk odasında ağır bir duruş sergilediği için hiçbir zaman bir çocuk odası atmosferi yaratamazsınız.

  [​IMG]
  [​IMG]
  Çocuk odası için düşündüğünüz mobilyalar çocuğun boyutuna uygun olmalı. Üç yaşındaki bir çocuk için bir genç odası aldığınız zaman bu çocuk odası olmaktan çıkacaktır. Her yıl yeni mobilya almaktan kurtaracak çözümler bulabilirsiniz.


  Boya göre uzayan karyolalar çocuklar için çok uygundur. Çocukların yetişebileceği dolaplar ve şifonyerler, kendilerini görebilecekleri aynalar, boylarına uygun sandalye ve masalar odasını benimsemesine ve sahiplenmesine yardımcı olacaktır.
  Posterler, bayraklar, müzik seti gibi ayrıntılar ile kendi odasında zaman geçirebileceği aktiviteler ve hoş ayrıntılar yaratın. Dünyanın en güzel çocuk odası sizin çocuğunuzun olsun.
  12 Ekim 2012
  #1
 2. En Güzel Çocuk Odası Cevapları

soru sor

En Güzel Çocuk Odası