En Etkili Büyüler Nelerdir?

İsimli konu WH 'Burçlar Alemi ve Astroloji' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 31 Temmuz 2014 tarihinde yazılmıştır. En Etkili Büyüler Nelerdir? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziyaaktas

  ziyaaktas Yönetici

  En Etkili Büyüler


  [​IMG]

  Büyüler hakkında en çok sorulan sorulardan bir diğer ise en etkili büyüler hangisidir sorusudur.Bu soruya aslınca cevap vermek doğru olmaz çünkü en etkili büyü sonuç verme süreci olarak esas alındığında kişinin irade gücüyle etki süreci arasında farklılıklar göstermektedir. Başlıca buraya yazacak olsam en etkili büyülerin başında şunları yazarım. Bir kere bilinmesi gereken bütün büyülerin etkili olduğudur. Aslında yapılan büyünün etkili olabilmesi için bunu hazırlayan medyumun etkili olması daha esastır. Yoksa büyü yapan hocaların bir çoğu bilgi konusunda yetersiz kaldıkları için ne yaparlarsa yapsınlar sonuç alamıyorlar. Size söylemek istediğim şudur; büyünün etkilisi yoktur, medyumun etkilisi vardır. Buradan şu sonucu çıkarabilirsiniz. En etkili büyü en etkili medyumdan ileri gelir.
  Bazı kaynaklarda en etkili büyünün papaz büyüsü olduğunu yazarlar. Yine bazı kaynaklarda kara büyünün vs… internette her okuduğunuza inanmayın. Bu kaynakların bir çoğunun altı boştur. Size hemen en etkili büyü budur diyen bir medyum bir kere en baştan ya hata yapıyordur yada sizi kandırmaya çalışıyordur. Bu konuda uyanık olmanızı istiyorum. Asla birinin demesiyle gaza gelip hızlı kararlar almayın. Önce okuyup anlayın, güzel kaynaklardan araştırın ve bilginin doğruluğuna inanın. Bir bilginin doğruluğu sadece tek bir kaynaktan alınan eksik bilgi ile ölçülemez.
  Bazen zamanım olursa şöyle bir diğer medyumların sitelerini geziyorum. Öyle yalan yanlış bilgiler var ki buna ben bile şaşıyorum. Bu insanlar ne yapıyor diye kendi kendime soru sormaktan kendimi alıkoyamıyorum. Üzücü olan tarafı da nedir biliyor musunuz dostlarım; bu sözünü ettiğim medyum sitelerinin neredeyse tamamına yakını uydurmaca, ordan burdan yalan yanlış alıntı yapılmış bilgilerle dolu. Yani sizleri gerçek manada aydınlatacak bilgiler içermiyor bu siteler.
  31 Temmuz 2014
  #1
 2. En Etkili Büyüler Nelerdir? Cevapları

soru sor

En Etkili Büyüler Nelerdir?