Emzirme Sorunları ve Çözümleri

İsimli konu WH 'Çeviri Konular' kategorisinde, O.l.r.i.c üyesi tarafından 28 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır. Emzirme Sorunları ve Çözümleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Sorunlar ve çözümleri Emzirme, ama her zaman laktasyon uzmanın iş hakkında aynı yorumunuz var Emzirmenin dinamiklerini anlayamıyorum insanlar bol ... "Bu iş nedir? Mı gerekiyordu emzirme doğal değil mi? Kadınların emzirme var mıydı danışmanları 200 yıl önce? Hayır! Onlar sadece meme ve Herkese bebek koymak ne yapacağınızı biliyordum! " Doğru, emzirme süreci çok doğal, ama süre ve bu sorunları çözmek için güçlü olmak emzirme olduğu görülebilir çok sorunlar olumlu bir deneyim anahtarıdır.

  Has Your Biggest Emzirme Sorun ne Been: anket al!
  Nipple Sorunları

  Sore Nipples: Burada genel meme ağrı için harika çözümlerdir.

  Pamukçuk: Burada meme veya derin Meme maya enfeksiyonları için ayrıntılı bilgi var.

  Düz, geri çektiği ve Inverted Nipples: kadınlar düz olması, veya geri çektiği ters meme emzirmeye yapabilir! İşte nasıl daha kolay yapmak için bilgi mandalı.

  Diş çıkarma: Birçok anne onlar ne zaman onların bebek diş başlar hemşirelik durdurmak için var. Bu aşamada daha katlanılabilir yapmak için aşağıdaki ipuçlarını izleyin.
  Göğüs Sorunları

  Engorgement: En yaygın emzirme sorunu Engorgement olduğunu. Burada bu sorunu yönetme konusunda bilgi ve emzirme rahat olun.

  Tıkalı Kanalları: Burada ayrıntılı bilgi (veya) kanalları tıkanır ve tıkalı nasıl çözmek için.

  Önemli Not: Bazı bebekler edemiyoruz anne sütü olmalı, ama hala anne sütü almak mümkün olabilir. Flip tarafta, bazı bebekler özel formüller ile takviye gerekebilir, ancak meme emzirmek mümkün olabilir.
  28 Aralık 2009
  #1
 2. Emzirme Sorunları ve Çözümleri Cevapları

soru sor

Emzirme Sorunları ve Çözümleri