Elementler..

İsimli konu WH 'Boğa' kategorisinde, BenJAMİN TM® üyesi tarafından 30 Kasım 2007 tarihinde yazılmıştır. Elementler.. hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Burçlar dört gruba ayrılmıştır: Ateş, toprak, hava ve su. Her grupta üç burç bulunur. Hangi gruba ait olduğunuzu bilerek temel kişilik özelliklerinizi ve tanıdığınız insanları daha iyi anlayabilirsiniz.

  Ateş burçları Koç, Aslan ve Yay'dır. Ateşin özelliği enerjik, hevesli ve pozitif olmasıdır. Toprak burçları Boğa, Başak ve Oğlak'tır. Toprağın özelliği de pratik, sakin ve negatif olmasıdır. Hava burçları İkizler, Terazi ve Kova'dır. Havanın özelliği, konuşkan, akıllı ve pozitif olmasıdır. Su burçları Yengeç, Akrep ve Balık'tır. Suyun özelliği ise etkileyici, duygusal ve negatif olmasıdır.

  Unutmayın ki burada sadece Güneş burcunuzla ilgili yorumlar yapıyoruz. Yıldız haritanızı çıkartırsanız yükselen burcunuzu, ay burcunuzu ve haritanızdaki diğer gezegenlerin konumlarını bilerek daha detaylı bilgiler elde edebilirsiniz. Gene de Güneş burcunuz çok önemli bir yer tuttuğu için aylık ve yıllık tahminlerimiz size ışık tutacaktır. Yükselen ve ay burcunuzu biliyorsanız aylık ve yıllık tahminlerimizde onları da okumayı ihmal etmeyin.
  Ateş Toprak Su Hava
  30 Kasım 2007
  #1
 2. Elementler.. Cevapları

 3. paylaşım için teşşekürler...
  17 Mart 2008
  #2
 4. 5 Nisan 2008
  #3
 5. tşk..........
  17 Ağustos 2008
  #4
 6. tşktlEr SaOL kNK....
  5 Şubat 2009
  #5
soru sor

Elementler..