Ekran Kartını Sildim! Sayfalar Dalgalanıyor ve Oyunum Açılmıyor!

İsimli konu WH 'İşletim Sistemleri' kategorisinde, Takdis üyesi tarafından 2 Temmuz 2012 tarihinde yazılmıştır. Ekran Kartını Sildim! Sayfalar Dalgalanıyor ve Oyunum Açılmıyor! hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Arkadaşlar ben ekran kartına güncelleme kurayım derken bir şeyleri mahvettim.
    NVidia GeForce 7300 LE ekran kartı kullanıyorum. Buna göre bir güncelleme indireyim dedim (Sims oynuyorum ve oyunda gölgeler çalışmıyordu, daha önce bu yolla güncelleme kurup sildikten sonra oyunun grafikleri yükseldi ve gölgeler görünür olmuştu).

Yine aynı şekilde yapmaya çalıştım ancak sorunlar olunca güncelleme ile birlikte her şeyi sildim sanırım.
    Şu an oyunuma giremiyorum. "No supported video graphics card detected. Please check your system hardware." hatası veriyor ve Google Chrome tarayıcısı ile sayfaları dolanırken aşağı inince dalgalanma ve takılmalar oluyor.

Lütfen en kısa vakitte yardımcı olabilir misiniz? :uzgun:
    2 Temmuz 2012
  2. Ekran Kartını Sildim! Sayfalar Dalgalanıyor ve Oyunum Açılmıyor! Cevapları

3. Kardeşim ekran kartının setup'ını yedeklemiş. Kartı yeniden yükleyerek sorunu düzelttik.
    Ancak NVidia ekran kartının ayarlarından oyunun grafik ayarlarını yükseltme imkanım var mı?

Gölge ve kalite sorunum hala mevcut. :/
    2 Temmuz 2012
  4. Yine aynı şekilde yapmaya çalıştım ancak sorunlar olunca güncelleme ile birlikte her şeyi sildim sanırım.
    6 Temmuz 2012
  5. Bilgisayarı aldığında verilen ekran kartı cd'sini al ve yeniden bilgisayara yükle.
    31 Ağustos 2012
soru sor

Ekran Kartını Sildim! Sayfalar Dalgalanıyor ve Oyunum Açılmıyor!