Windows XP Ekran Kartı

İsimli konu WH 'İşletim Sistemleri' kategorisinde, erdem456 üyesi tarafından 5 Şubat 2010 tarihinde yazılmıştır. Windows XP Ekran Kartı hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. ArkadaşLar Windows Xp Sp3 Kullanıorum... DSOUND.dll Dosyası Yüsünden Yeni Format Attım Makineye Ama Ekran Kartını Yükleyemiyorum ModeLi ATI Radeon 9550 (RV350) Everestten Baktım Kartın Boyuutu 256 Mb ResimLeride War Hata Verdiği Zamanın Ne Olur Yardım Edin VideoLarı Tam Boyutta İzLeyemiorum oYun oYnaYamıYorum... .LütFen Yardım Edin.:agla::agla::agla::agla::agla::agla::agla::agla::agla::agla::agla::agla::agla:[​IMG]
    5 Şubat 2010
  2. Ekran Kartı Cevapları

3. :uzgun::agla:Yardım Edecak Kimse Yok Mu?:uzgun::agla::

6 Şubat 2010
  4. kartın driverini kendi cd sinden bulduysan belki win7 de çalışmayabilir.kartın sitesinden indirirsen belki çalışır al bu da driverin win 7 32 bit için olanı:

ATI Catalyst™ Legacy Display Driver

umarım yardımcı olmuşum dur
    7 Şubat 2010
  5. mthbucur yardımın için saol benim pc windows 7 deil sadece tema bunun yanında visat felanda war cdnin dirverini sitesindende aradım bulamadım geçen gün pcye gene format attım(5 günde 7 format :( ) sp2 yaptım(xp) aama tekrar DSOUND.dll Hatası Werio :( :( :( :( :uzgun: gerhalde yine format aTıcam
    8 Şubat 2010
  6. 10 Şubat 2010
soru sor

Ekran Kartı