ekran kartı sorunu

İsimli konu WH 'İşletim Sistemleri' kategorisinde, farroz üyesi tarafından 25 Aralık 2007 tarihinde yazılmıştır. ekran kartı sorunu hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. merhaba arkadaşlar benim sorunum bilgisayarım ekran kartımı tanımıyor düzgün çalışırken birden uyarı vermeye başladı sildim tekrar yüklemeye çalıştım yüklenmedi bi uyarı veriyo format atmadan nasıl halledebilirim ,ekrankartım (128 lik ATI)
    25 Aralık 2007
  2. ekran kartı sorunu Cevapları

3. selam arkadasim ilk önce anakarti üreticinin sayfasina gidip bios güncellemesi yapmasini öneririm yada Advanced Micro Devices Inc. sayfasina gidip güncel driveri yükle su an ati catality 8.2 var ama birde ati kartlarda driveri yüklemeden önce microsoft net framework var ilk onu kur sonra driveri yükle bendede bir defa oldu onsuz driveri kurdum pc acildiginda uyari vermeye baslamisti onu indir kur gerci tam olarak sorunu anlatmamissin ekran karti daha önce calisiypta simdi sorun cikardi birde hangi hatayi veriyo onlarida yassan biraz daha anlasilir olur problemin
    17 Şubat 2008
  4. slm bende yanlışlıkla ekran kartını sildim galiba açılan sayfalar aşağı yukarı oynatırken dalgalanıyor lütfen yardım edermisiniz.:agla:
    1 Eylül 2009
  5. Ekran kartının Tam Modeli nedir Ona Göre Yardım cı olalım!
    2 Eylül 2009
  6. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

modelini yazarsan hallederiz ekran kartin treiber yükledigimizde sorun ortadan kalkcak dalgalanmalar o yüzden oluyor.saygilarimla..
    15 Ekim 2009
soru sor

ekran kartı sorunu