Efsaneler ilk kez aynı sahnede...

İsimli konu WH 'Magazin' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 26 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır. Efsaneler ilk kez aynı sahnede... hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]


  İki kıta arasında, unutulmayacak buluşma... Bugüne kadar hiç bir araya gelmemiş, müziğin 3 dev ismi, 2017’ye birlikte giriyor!

  Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen ve Arif Susam yeni yılı aynı sahnede karşılıyorlar. Yıllarca Tarabya'da sevenleriyle buluşan taverna müziğinin kralları, yılbaşında SuAda'yı dev bir tavernaya çevirecek ve özlenen o atmosferi boğazın ortasına taşıyacak.

  BOĞAZ’DA TARİHİ GECE

  Dillerden düşmeyen şarkıları ile yaklaşık 35 yıldır farklı mekanlarda sevenleriyle buluşan müziğin üç dev ismi ilk kez aynı sahneyi paylaşacak. Projenin sahibi Polat Yağcı’nın ısrarıyla bir araya gelen Kurtoğlu, Besen ve Susam en güzel şarkılarını birlikte seslendirecekler. O gece eğlencede doz aşımı yaşanacak!

  Milyonları peşinden sürüklemiş şarkıların bulunduğu çok özel bir repertuvarla hayranlarıyla buluşacak olan Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen ve Arif Susam müzik tarihinde iz bırakmış şarkıları ile dinleyicileri dünden bugüne keyifli bir yolculuğa çıkaracak.
  26 Aralık 2016
  #1
 2. Efsaneler ilk kez aynı sahnede... Cevapları

soru sor

Efsaneler ilk kez aynı sahnede...