Efsane 32. Gün müziğini hiç böyle duymadınız

İsimli konu WH 'Magazin' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 24 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Efsane 32. Gün müziğini hiç böyle duymadınız hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Kolektif İstanbul, televizyon tarihimizin en akılda kalan jenerik müziğini, Türkiye’nin en yeni internet televizyonu 32.Gün TV için yeniden yorumladı.

  Mehmet Ali Birand’ın sunduğu televizyon klasiği 32. Gün programı, ilk kez 1985’in Ekim ayında ekranlara geldi. Türkiye’nin en uzun soluklu haber programı olan 32.Gün, Jeff Wayne'in The Eve Of The War parçasının kullanıldığı jenerik müziğiyle hafızalara kazındı. Anadolu ve Balkan müziğini funk ve caz melodileriyle harmanlayan Kolektif İstanbul, 32. Gün jenerik müziğini Balkan ezgileriyle buluşturdu.


  32. Gün'ün Efsane Müziği Yeniden Yorumlandı

  30 yıllık içeriğini dijitale taşıyan 32.Gün, www.32gun.com sitesinden, Youtube kanalından ve sosyal medya mecralarından yayın yapıyor. Online video platformunda haberin yanı sıra, spordan müziğe, modadan seyahate birçok özgün program yer alıyor. Binlerce saat bilgilendirici ve renkli içerik milyonlarca kişiye ulaşıyor.
  24 Ocak 2017
  #1
 2. Efsane 32. Gün müziğini hiç böyle duymadınız Cevapları

soru sor

Efsane 32. Gün müziğini hiç böyle duymadınız