DÜZENLİ SEKSİN FAYDALARI

İsimli konu WH 'Evlilik Ve Cinsel Yaşam' kategorisinde, elem26 üyesi tarafından 8 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır. DÜZENLİ SEKSİN FAYDALARI hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. DÜZENLİ SEKSİN FAYDALARI

  Düzenli seks, vücudunuzun mikrop, virüs ve bakterilerle savaşmak için kullandığı antikorların daha fazla salgılanmasını sağlayarak bağışıklık sisteminin güçlenmesine ve sizi bu davetsiz misafirlere karşı koruyamaya yardımcı olur.Kalp krizi riskini düşürür. Düzenli seks kalbinizin dostudur. Kalp atış hızınızı artırmak için harika bir yol olmasının yanı sıra, östrojen ve testosteron hormonlarının düzeylerinin dengede tutulmasına yardımcı olarak kalp sağlığınıza da katkıda bulunur. Çünkü bu hormonların azlığı ya da çokluğu kalp krizi riskini oluşturan faktörler arasındadır. Seks vücutta kan dolaşımının hızlanmasını ve kan basıncının düşmesini sağlar. Düzenli bir seks yaşamı yüksek tansiyonun önlenmesine ve böylece felç riskinin azalmasına yardım eder. Seks sırasında salgılanan bir kimyasal olan oksitosin ve endorfin hormonun daha fazla salgılanmasını sağlayarak ağrıların azalmasına yardımcı olur. Aşkın hormonu olarak bilinen oksitosin ayrıca yaraların iyileşmesini hızlandırıcı bir etkiye de sahiptir. Düzenli seks aşk kasları adını verdiğim pelvik taban kasları için egzersiz işlevi görerek kadınlarda mesane kontrolünü artırır. Kadınlarda özellikle menopoz döneminde görülen mesane, rahim ve barsak sarkmalarının azalmasına yardımcı olur. Ayrıca vajinal ıslaklığı ve esnekliği artırarak vajina kuruluğunu önler.Seks kan dolaşımını artırarak cilt hücrelerine daha fazla oksijen taşınmasına yardımcı olur. Ayrıca vücutta kolajen üretiminin artmasına da katkı sağlar. Dolayısıyla düzenli seks sonucunda lekeler ve sarkmalar gibi yaşlılık etkilerinin azaldığı, parlak, sağlıklı ve genç görünümlü bir cilde sahip olabilirsiniz. Düzenli seks, düzenli egzersiz anlamına gelir. Ayrıca seks sırasında vücuttaki çok sayıdaki kasın çalışmasının egzersiz hareketlerinin yaptığına benzer bir etkisi olduğundan, düzenli seks vücudun formda tutulmasına yardımcı olur. Yapılan araştırmalar aldatmaların en önemli nedenini seks sorunlarının oluşturduğunu gösteriyor. Sağlıklı ve mutlu bir seks hayatı aldatmaları da önlüyor ve çiftin ilişkisinden aldığı doyumu arttırıyor. Düzenli seks sayesinde düzenli ve dengede olan hormonlar kadınlarda regl dönemlerinin düzenli aralıklarda olmasına ve ağrısız geçmesine yardımcı olur. Seks ile cinsel ve duygusal doyuma ulaşmak ve eşinizin de sizinle birlikte bu doyumu yaşamasını sağlamış olmak kendinize güveninizin artmasına yardımcı olur.

  ERKEKLER NE İSTER?

  Romantizm

  Evet... Romantizm peşinde koşanlar sadece kadınlar değildir. Erkekler de romantik kadınlardan hoşlanırlar. Sert mizaçlarının altında yatan romantik erkeği ancak kendisi gibi bir kadın ortaya çıkarabilir. Onu elde etmek istiyorsanız dozunu fazla kaçırmadan romantik olmayı deneyebilirsiniz.Her şekilde onu etkilemelisiniz.Yemeğe gittiğinizde şık bir kıyafet ,güzel saçlar ile onu mutlu edebilirsiniz.Güzel sözler ile onu sevdiğinizi söylemek de fayda vardır.

  Dişi bir kadın

  Erkeklerin aklı fikri sanıldığı gibi sekste değildir ancak seks onlar için gerçekten önemlidir.Yatak odanızda onunla ilgilinin farklı görünün bu erkeğinizi memnun edecektir. Mutfakta bir aşçı, çocuklarıyla bir anne ve yatak odasında tamamen dişi bir kadın görmek isterler. Onu cezp edebilecek ve cilveli tavrıyla aklını başından alabilecek birisi olmanızı beklerler. Unutmayın, elinizdeki silahları doğru yerde ve zamanda kullanmasını bilmelisiniz.

  Sessizlik

  Erkekler kendilerine zaman ayırmak isterler ve sizden buna saygı duymanızı beklerler. Kendilerine ait belirli bir alanın ve zamanın olması sizden sıkıldığı anlamına gelmez. Onlar sadece sorunlarını rahatlıkla düşünebileceği ve çözüm üretebileceği bir atmosferin varlığından hoşlanırlar. İş çıkışları onu evinizde yapacağınız ilgi ile dinlenebilirler.

  Sade ve sadece gerçeği

  Her konuda ona sade ve göreceli olun kim gerçekleri duymayı istemez ki? Erkekler de istisna değil elbet. Boş düşüncelerle ve kuruntularla kafalarını yormak istemeyen erkekler dürüstlüğe çok fazla önem verirler. Asla dayanamadıkları ve affetmeyecekleri bir şey varsa o da yalandır.

  Güldüren kadınlar tercih edilir

  Onu güldürebiliyorsanız hayatında kesinlikle farklı bir yeriniz olacak demektir. Erkekler abartı haline getirilmeyen bir mizah anlayışına bayılırlar. Onları güldüren ve ciddi hallerinden uzaklaştırmayı başarabilen kadınlar istediklerine elbet kavuşacaklardır.Ona ufak ufak süprizler hazırlayın.Hediyeler alın bu erkeğinizi nekadar sevdiğinizi ortaya koyacaktır.

  www.estrogenolit.net
  sipariş hattı:0533 131 17 76

  ERKEKLER NELERİ SEKSİ BULUR ?


  Çıplak seksilik artık bitti. Şimdi giyinerek seksi olma zamanı!Dekoltegiymeden dekolte vermek in!Topuklu ayakkabıseksiliğin ilk basamağıdır. Sessiz bir ortamda o ‘tak tak’ sesi onun kalp atış ritmini arttıracak.Boyundan bağlı ve straplez üstler erkeklerin bakışlarını anında topluyor. Çünkü ufacık bir frikiğiniz bile onu baştan çıkartabilir.Halka küpelerle de onu kendinize hapsedebilirsiniz.

  Tek omzu düşük kıyafetleri de çok seksi buluyorlar. Deri ya da lateks kıyafetleri de unutmamak gerek. Seksiliğiniz sizi saran deri parçalarla kat ve kat artacak.Kadını kadın yapan en önemli fark saçtır. Saç rengi erkekten erkeğe değişse de, ortak noktaları elbette var!Erkek için kadın dediğin uzun saçlı olmalı. Örneğin kahkülü çok seviyorlar. Hele ki bir işle uğraşırken yüzünüze düşen saçı kenara aldığınızda onu nasıl çıldırttığınızdan haberiniz var mı?Saçlardan yükselen şampuan kokusuna da bayılıyorlar. Bu onların sizi duşta hayal etmesine neden oluyor! Saçlarınıza kalem kullanarak verdiğiniz dağınık topuz modeli de onları çok tahrik ediyor.Eşinize güzel kelimeler sarf edin,onunla hoş dakikalar geçirin.Giyim çok önemlidir,eşinizi etkilemek için

  Onun gözüne hoş görünen kıyafetler seçin bu etkileyici olacaktır.Yatak odanızda farklı seksi iç çamaşırları giymeniz seks yaşantınızı derinden etkileyebilir.Hoş kokular sıkının onun yanındayken ten kokunuza odaklanacaktır.Dişlerinizin temiz olmasına özen gösterirseniz,tırnaklarınız bakımlı olmalıdır özellikle,sade görünümlü olmanız onları her yöndede beğendirebilirsiniz.

  Kadınların eşyalarına gösterdikleri özen, erkeklerin gözünde sadakat ve özveri simgesidir. İlişkinize gösterdiğiniz özveriyle ne kadar sadık ve güvenilir olduğunuzu anlamasını sağlayabilirsiniz.
  Kadınların bakımlı olmalarına dikkat ettikleri kadar, sade ve doğal olmalarına da dikkat ederler. Abartılı makyajlar veya giysiler, sade ve doğal haliniz kadar onları etkilemeyecektir.
  Yaşantısının her alanında başarılı, ne istediğini bilen ve yardım sever kadınlar erkekleri cezbeder.

  www.estrogenolit.net
  0533 131 17 76

  ERKEKLERDE CİNSEL GÜCÜ ARTTIRAN YİYECEK VE İÇECEKLER


  Erkeklerin metabolizmaları kadınlardan farklı çalışır. Ayrıca salgılanan farklı hormonlar, farklı beslenme biçimlerini gerektirebilir. Bir de tabii cinsel performans söz konusu. Cinsel performansı yüksek tutmak beslenmeyle yakından alakalı. Peki, erkekler hangi besinleri niçin tüketmeli?

  Vişne suyu:Spor yapan erkekler bilir. Zaman zaman kaslarda yanmalar ve ağrılar olabilir. Çeşitli araştırmalara göre vişne suyu kas ağrılarını hafifletmekte etkili.

  Zencefil:Tıpkı vişne gibi zencefil de kas ağrılarını hafifletmeye yarıyor.

  Muz: yüksek oranda potasyum içeriyor. Potasyum kas gelişimi ve kemik sağlığı için önemli. Ayrıca tansiyonu dengede tutmaya yardımcı oluyor.

  Çikolata:Özellikle bitter çikolata kan dolaşımını hızlandırmakta size yardımcı olur. Kan dolaşımının hızlanması sertleşme sorunu yaşamamanız için önemli. Ancak abartmayın. Gereğinden fazla yenilen çikolata size fazla kilo olarak geri dönecek. Fazla kilonuzun olması damarların üstündeki baskıyı artıracağı için sertleşme sorunu yaşamanıza neden olabilir.

  Kabuklu deniz mahsulleri:Bu besinler özellikle çinko açısından zengin. Çinko, erkeğin üreme sistemi üzerinde önemli bir etkiye sahip. Yeterince çinko alınmadığı takdirde sperm sayısı azalıyor. Ayrıca çinko, kalbin sağlıklı çalışması için gerekli. Sağlıklı bir kalp, sağlıklı bir cinsel hayat için olmazsa olmaz. Çinko, kas gelişimini de olumlu yönde etkiliyor.

  Balık:Özellikle omega3 bakımından zengin balıkları tüketmek kalp krizine yakalanma riskini azaltıyor.Vücudu daha dinç tutmaktadır.

  Avokado: tıpkı zeytinyağı gibi iyi kalitede yağ içeriyor. Avokado, yemek kolesterolü dengede tutmaya yarıyor.

  İncir:İncirin afrodizyak etkisi biliniyor. Eğer cinsel performansınızda düşüklük hissediyorsanız incir yemek öneriliyor.

  Keçi boynuzu çayı: keçi boynuzu, birçok faydasından yararlanılan bir bitkidir. Çayın düzenli olarak tüketilmesi vücudunuz üzerinde oldukça etkili olacak ve bu etkilerini sizlere çok kısa bir süre içerisinde gösterecektir.Kan dolaşımını Hızlanmaktadır.

  www.estrogenolit.net
  sipariş hattı:0533 131 17 76
  8 Aralık 2016
  #1
 2. DÜZENLİ SEKSİN FAYDALARI Cevapları

soru sor

DÜZENLİ SEKSİN FAYDALARI