Duygusal hikayeler :)

İsimli konu WH 'Hikayeler' kategorisinde, !.Akeneton.! üyesi tarafından 12 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. Duygusal hikayeler :) hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Ben 18 yaşında daha annemin kucağının sıcaklıqını bile bilmeyen genç bir kızım.ben bu hayatta en büyük pişmanlığımı yaptım.annem ben beş buçuk yaşındayken mefaat etti.ben o yaşımdan 14 yaşıma kadar mecburiyeetten teyzemlerde kalmak durumunda kaldım.babamı soracak olacaksanız beni sevip kucaklayan canını bile verecek ben çikolata için ağladığımda sigara almayıp bana çikolata alan babam beni aramadı 3yıl.halam yaz tatillerinde alıp kendi evine götürüyordu babamda orada kalıyodu.babamı yaz tatillerinde görüyodum bu bana en büyük hediye oluyodu.bazende babamın dayısı ve yengesi beni sevdikleri içn antalyaya yada memlekete tatile götürüyodu ama ben babamı görmek için gitmemek için her yaz ağlardım.her neyse uzatmayayım bir gün teyzemle aram bozuldu sekizinci sınıfta halamlara geldim.burdada iyi kötü günlerim geçti.geçti işte..ben 14 yaşında bile babamla mutlu olmak için parklarda bulmaca çözer sallanırdım.ama şuan sorarsanız o kız gitti yerine sevgiyi dışarda arayan bir kız geldi.öyle böyle geçti günler ilk aşkım ibomla tanıştım ama onu halam onaylamadı günlerim onunla sabahlarım akşamlarım onunlaydı ilkdi çünkü…hayat ondan ayırdı beni ben ayrıldım ama işte hayatın sırrı o ben cahildim yüzüme gülen erkeğe bende güldüm onu kaybettim.geçti günler erkeklerin rezilliklerini fark edemeyip onlara inandım.sakın yanlış anlamayın yatıp kalkmadım ama konuştum benle ilgilenmeleri hoşuma gitti..neyse birgün sınıfımdakileri çağırıp farklı birgün yaşamak istedim.tabi erkekde vardı.bunu gören komşular halam söyledi ben bu rezilliğin altında ezildim ve evi terk ettim.bi erkeğin peşinden gitmedim geçmişimi terk etmek istedim ama edemedim..döndüm dolaştım 18 gün sonra o benim için parçalanan halamın kucağında ağlamya döndüm.ve işte hayatımın en büyük pişmanlığını yaptım evlendim.tam4 ay onun evinde hizmetçilik yaptım.ben onun olmadım o askerdeydi çünkü düğün bile olmadı davet gibi ama bu benim hatamdı.o canım halam elinden gelen hatta daha fazlasını yaptı…ve zaten olmadı ailesi hizmetçi gibi kullanınca bende babamla bir ev tutup kendi hayatımı kurdum.adım dul ama bedenim kalbim genç bir kız ruhum ne kadar yıpransada…herşey düzeldi allahıma çok şükür…MUTLUYUMmMmM…

Sizlere belki inandirici gelmeyecek ama bunu sizlerle paylasmak istedim. Yasanan hikaye. hikaye deki gecen o adam benim amcam, o yuzden sizlere ayrintilarla anlatabilecegim bu olayi.
    Amcam, yasi 35, evli ve 3 cocugu var. Kendi halinde kimseye karismayan, kalb kirmayi hic sevmeyen biriydi. Bir hafta boyunca ben onlarda ziyarette kaldim. Yani Her olaydan haberim oluyordu. Bir sabah kahvaltisinda amcam, yengeme rüyasinda olan bir olayi anlatiyor. bende kulak veriyorum ne anlatiyor diye.
    \\\”Hanim bügun bir rüya gördüm ve sanki gercekti, hayir olsun!\\\” dedi. Yegengemde anlatmasini istedi. Amcam: \\\”ben Oturma odasinda yatsi namazini kilmak icin girmistim bi baktim karsimda bir adam. onu görür görmez ne isin var dedim, oda dediki ben yasamayi son veren son kisiyim, seni almaya gelecegim hazirlan dedi. Icimde sanki igne saplar gibi bir aci düstü\\\” Bende ona, \\\” simdi götür ben hazirim dedim. ama alip götürmedi dedi. Amcam bunu öyle bir saskinlikla anlatiyorduku adeta dokunsalar aglayacakti.
    O kaldigim bir hafta herkezin aklli sanki baska yerlerdeydi. herkez suskundu. Amcamin en büyük kizi benimle yasit. Ben onu düsüncelerimi anlatiyordum onun ise umrunda degildi. sadece bir rüyaydi diye gecindirmisti o siralar.
    01.11.10 – 04.11.2010 Günleri tekrar onlardaydim ve amcam sabah erkenden (04.11) saat 04.30 da hepimizi kaldirmisti. herkez sasirarak ayaklandi. karsimiza oturdu. \\\”simdi ben iyi dinleyin, hanim sende. Bugün bir rüya daha gördüm, buda sanki gercek gibiydi. sabahh namazimi kildiktan sonra ayni adami yine oturma odasinda gördüm bu kez ama seni alacagim seni götürecegim demedi, bugün aksam son yolculuguna cikiyorsun hazirlan dedi.\\\” dedi.
    biz ona inanmadik. ciddiye almadik bizimle vedalasti helalligimizi istedi. herseyide yapti. öglen ise gitti ve ordada is arkadaslariyla vedalasmis (öyle diyor arkadaslari) ve o gece eve geri dönerken bir kazada hayatini kaybetti. Is yerindeki esyalarini alirken, bir mektup cikti aradan
    mektup:
    BELKI BANA INANMADINIZ SIZLERE O ADAMI ANLATINCA AMA BILINKI BEN SIZLERE YALAN KONUSMADIM.
    DERLER YA ÖLÜMÜN NE ZAMAN GELECEGI BELLI OLMAZ DIYE AMA BAKIN BENIM ÖLÜMÜMÜ ÖNCEDEN BILDIRDI bir MELEK. HAZIRLAN ALACAGIM SENI DEDI. NASIL ÖLECEGIMI, HANGI SARTLARDA CAN VERECEGIMI BILMIYORUM AMA LÜTFEN SIZDEN TEK ISTEGIM cok üzülmeyin. Hayat devam ediyor ve hanim cocuklara iyi bak. Benim eksikligimi belli etmemeye calis. Herzaman gönlünüzdeyim.
    …. [​IMG]

Daha 17 yasimdaydim. O zamanlar internetin yeni yeni moda olma zamanlariydi.
    Ben okuldan gelip ilk isim internette girmek oluyordu. Maksatim zaman gecirmekti. Bir gun ilk defa chat sitesine girdim, bir kisi ile kavga etmeye basladim. Ordan burdan derken birbirimizde yakinlastik. o ise benim ne diyecegimi biliyordu, ben ise ne düsündügünü. Hic o kadar cok zaman gecmedi aslinda birbirimize numaralarimi verdik. Bir kac ay sonra birbirimizden birsey saklamiyor, Hic birsey gizlemiyorduk. Tek bir kelimeyle – kanki – gözüyle bakiyorduk. 4 ay ölye gecti. Artik birbirimizi cok iyi taniyorduk ve bende ise sadece arkadaslik yada kankilikten öte birsey baslamisti. Ve hissediyordumki onda da öyle hissler büyüor. Nasil olugunu anlamadan. Ikimizde birbirimize birsey demeden birlikte olduk. Ha bu arada birbirimiz hic yan yana oturmadik. Ben almanyada o ise Samsunda. Sadece telefon ve internetcamarasiyla görüsmüstük. Birlikte olmamiz 1,5 sürdü.
    O ise askere gitti ve ben ise onu hergun ariyordum. Iste sorunlarda orda basladi. (internetten) sevgilimin oldugunu ögrenen ailem cok kizdi. Karari bana biraktilar – ya ailen ya o dediler. Ben ise ne yaptim ailemi sectim. Onu ölye cok seviyordumki, simdi üzülüp gelecekte üzülmesini istemedim. Cünki biliyordumki ben Türkiyeye tasinsam yapamazdim. Ve onun buraya gelmesini isterdim. Hic tanimadigim bi cevre, ve blöyece daha büyük sorunlar yasardik. Ben Sevdigime anlatttim bu konuyu, beklemedigim bir anda saygiyla karsiladi. Anliyorum dedi. Ama benden bölye birsey isteseler dedi. Ben seni secerdim, cünki ben bir erkegim ben ayakta herzaman durabilirim sen ise bir kadinsin ailenden destek, annenden merhamet babandan sevkat görmezsen sikintilar cekersin. Bölyece biz „ayrildik“.
    Ama ayrilik manasi bizde baska idi. Hala hergun konusuyorduk birseyler olunca bana kiziyor yada hala kiskanclik kirizine giriyordu. Aradan bölye 3 ay gecti ve ailem beni nisanladi. Ben ise birsey demedim tamam deyip gectim. Bunu ögrenince bütün itibatini kesti canimdan cok sevdigim insan. O kisiyle 10ay nisanli kaldiim. Nisanliydik ama ikimizin arasinda sevgi saygi hatta ask diye birsey yokki. Ben onu mecburiyet olarak görüyordum o ise beni sadece biri.
    Meger bir tane daha sevgilinin olduguna ve benimle istemeyerek nisanlandigini ögrendim. Ben artik sabredemez duruma gelmistim. Dügünume iki ay kala biraktim. Aileme birsey demeyip, onun ailesine gidip yüzügü suratina attim. Biliyorlardi cünki beni istemedigini, biliyorlardi baskasini sevdigini. Benim ailem ise herseyden pisman olup keske sana o kisiyle mani olmasaydik dediler. Cünki o zamanki mutlulugum gözler önüne geldikte üzülüyorlardi 1,5 hergun gülen, her gün mutluluklar sacan biriydim ama ondan sonraki aylarda yillarda nisanlilik dönemimde kimsenin yüzüne bakmadim. Okuldan gelip dersim var deyip odama cikardim. Arkadaslarimla itibatimi kesstim ailemden ise ölye kopmustumki keske kacsaydim dedim. O gunden o gune kimseyle birlikte olmadim, cünki hic o internette tanistigim, hata canimdan cok sevdigim kisiyi unutamadim.
    Simdi ise yasim 20, – onu yolda görsem tanimam artik derdim, taki onu dün görene kadar.
    Önce benzettigimi sanmistim. Hatta o degildir diye yanina bile gitmedim. O ismimi sölyeyene kadar. Aglamamak icin zor tuttum kendimi, Evlenmis, o yüzden Türkiyeden buraya tasinmis.
    Mutluymus ve bana sadece mutluluklar dilemekten baska birsey düsmüyordu. Ilk defa karsi karsiyaydik, boynuna sarilmak varken, seviyorum diye haykirmak varken yine ama yine susmak zorunda kaldim… Ömür Mutluluklar dilerim
    OKUYANLARA SONSUZ TEŞEKKÜRLER :)
    12 Nisan 2011
  2. Duygusal hikayeler :) Cevapları

3. cok tesekkurler ayni hadise wimdi benim bawimda
    21 Mayıs 2013
soru sor

Duygusal hikayeler :)

Alakalı Aramalar:

1. aglamalı hekayeler

,
  2. aglamali hekayeler azerice

,